Önerim Var (Yönetime)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Önerim Var (Yönetime)
Bilindiği gibi sitede bir çok arkadaşımız gereksiz ve boşa atılan mesajlardan rahatsız olmakta. Bunu önleyebilmek içinse yapılabilmesi bence mümkün olan (bir çok site kullanıyor) dan bahsetmek istiyorum.
Bir üye mesaj atacağında; her mesaj için 10 yada 20 harf içeren mesaj atabilme zorunluluğu olsun. Bu sayede manası olmayan boş mesajlar yerine herkez uzun ve mantıklı mesajlar atabilir.
Kısacası +1 gibi yada ;) şeklindeki mesaj atanlar platform mesajı ile karşılaşabilir ve en az 10 harf içeren cümle kullanmalısınız diyebilir.

(Arkadaşlar bu önerim yönetimedir. O yüzden tartışma ortamı yaratacak durumlardan kaçınalım, burada kimseyi suçlama yada eleştirme söz konusu değildir. Bilginize arz olunur, Saygılarımı sunarım ;) )

iceboy

iceboy

Üye
Gercekten iyi ve tartismalara bir seviyede nokta koyabilecek bir oneri. Yonetim bu oneriyi degerlendirmeli...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Düşünüyorumda bence uygun olmaz.... Çünkü bi sınır koyacaksın adam diyelim sadece ok teşekküler yazacak ondan sonra ilgili sayıya ulaşamadınız lütfen daha uzun olsun ondan sonra göreceğimiz mesajlar şunlar olur:

ok teşekkürler adafada şeklinde yazar adam ve açıkçası saçma saçma durumlar ortaya çıkar.. Bence gereksizdir oyum eksi (-) yöndedir...

iceboy

iceboy

Üye
Bak ben bunu dusunmedim!!! Herkes bu sefer "space" tusuna basip bosluk biaraka da bilir ayrica...!!!

midnight

midnight

Üye
Olabilir aslında..Ama o zaman da noktayla falan doldurmasınlar mesajı......... :)

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ewt bencede güzel bi fikir yanlız bundan daha acil olan bişe var ;siteye giremiyoruz :( minimum harf limiti kuralından daha önce yeni servera gecilene kadar yeni kullanıcı alımının durdurulması gibi bi olay sözkonusu olursa cok daha iyi olurdu sanırım :iyi:

msw

msw

Üye
abi bizim milletimiz ona da çözüm bulur merak etmeyin...

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Teşekkür için; Çok teşekkür ederiz ellerine sağlık şeklinde yazı yazabilinir. Birde .... ile dolduranlar şimdiki durumda mesaj sayısını arttırmak için olanlar olabilir ve tesbitindede yönetimdeki arkadaşlar zorlanmazlar.
Şu yönüde var ki asıl önemli nokta bu yönü; Bir üye artık 10 veya 20 harf i doldurabilmek için uğraşacağından +1 gibi 2-3 harfi kolayca yazarak mesaj sayısını yüseltme gibi durumdan uzaklaşmaya başlayacaktır. Bu sayede sitede hem yönetimdeki arkadaşların boş mesajları çabuk görebilecek hemde bizlerde gösterebileceğiz.

Bu düşünce ile açtım bu topici ama elbetteki son söz Nega nın olacak. Bekliyeceğiz göreceğiz.

Birde 1 ay deneme amaçlı uygulanabilir. Tutarsa devam eder ...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yönetime taşıayacam konuyu fakat benim oyum eksi yönde olacaktır... ;)

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Originally posted by van_hoijdonk@Sep 13 2005, 10:02 PM
Yönetime taşıayacam konuyu fakat benim oyum eksi yönde olacaktır... ;)
[post=164777]Quoted post[/post]​
Canın sağolsun ... Önemli değil, herşey maxicep için :artı:

cepix

cepix

Üye
Bencede güzel fikir çogu forum sitelerinde bu uygulanmaktadır zaten...

Kirlilik ve Olumsuz olan gereksız postlar olmaz ;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bundan sonra artık karar bize kalmıştır karar max 3-4 gün içinde burada bildirilecektir.. ;)

delimakina

Üye
bence çok harika bi fikir

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Benim oyum olumsuz oldu peişn peşin söyliyeyim.

Bence bu durumda daha da saçma durumalrla karşılaşabiliriz.

cocacola35

Üye
can

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Senin oyuna zaten gerek yok..

Bir karar alınacaksa buna sen değil biz karar veririz ayrıca userların hakkı olsa bile ASLA FAKE BİR KULLANICININ BÖYLE BİR HAKKI OLMAZ ve OLAMAZ...!!!!

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Ve olacağının da hiç bir mümkünatı yoktur ve olmayacaktır. !!

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
kimyager arkadasin dusuncesine katiliyorum

undead1

Üye
Originally posted by midnight@Sep 13 2005, 09:48 PM
Olabilir aslında..Ama o zaman da noktayla falan doldurmasınlar mesajı......... :)
[post=164763]Quoted post[/post]​

gerçekten katılıyorum çok zor girilmeye başlandı siteye ve eskiden sadece benim gördügüm kadarıyla daha yardımlasılan bi yerdi şimdi ise telefon gsm yenilikler haricinde herşey girmeye başladı fıkralar kadınlar hakkında sözler erkekler hakkında sözler yok ilginç resimler sonuçta site öncelikle gsm telefon program ve yardımlaşma içerikli değilmi bide en çok ısıtıp ısıtıp eski konular açılıyor çogu kimse forumları aramıyor hoooop yeni konu açıyor böle liklede siteye sadece geyik yapmaya giriyorlar gerçekten bişeyler paylaşmak isteyen arkadaşlar da girmekte zorlanıyor sadece kendi fikrim bilmiyorum sonuç veya önlemde bilmiyorum ama git gide sanki biraz amacından uzaklaşıyo gibi kusura bakmayın ben böle düşünüyorum ama birkaç denemede giremeyince insan sinirleniyor haklı olarak bence bi sınırlama olmalı .........

ibonline

ibonline

Üye
kimyager arkadasım mantıklı düşünmüş aslında kötü bir fikir değil
konu mod adminler kadar taşınsın hatta üyeler arası birde tartışma açılsın herseyi mod ve adminler tercih kılmasın üyelerde oylarıyla gerek anketleriyele eğri doğruyu secsin sonrasında mantığına ne uyuyorsan ona göre hareket edilsin ;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt