(Öneri)Forumun Üst Kısmındaki Sekmeleri Kullanıcının Tercihine Bırakmak

Sponsorlu Bağlantılar

Mert

Mert

Üye
    Konu Sahibi
(Öneri)Forumun Üst Kısmındaki Sekmeleri Kullanıcının Tercihine Bırakmak

İyi akşamlar arkadaşlar. Finallerimi bitirmiş internette takılırken foruma girdiğimde farkettim. Aktif olarak takip ettiğim kısımlara ulaşabilmek için önce profilime giriyorum sonra ordan en çok mesaj attığım bölümleri bulup yeni sekmede aç yapıyorum ve açıkçası bana zor geliyor sürekli sürekli aynı şeyi tekrarlamak. Anasayfadaki kısımdan aşağı inmek daha da zorlayıcı takdir edersiniz ki. :D Yeni sekme olarak tarayıcıya eklemek de bir çözüm ama oradaki önemli adreslerin yanına "gereksiz mesajlar" kategorisini koymak gereksiz bir kalabalık olur. Ben sitenin sınırları dışına taşmayacak bir çözüm önerisi olabilir diye düşündüm. Forumun bu üst kısmının ayarları kullanıcıya bırakılsa ve istediği gibi ayarladığı bölümlere kendisi tek tıkla ulaşabilse güzel olur kanaatindeyim. Eğer teknik anlamda bu isteğim mümkünse düşünülmesini rica ediciiim.
Sevgilerle arkadaşlar :emzik:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR

Mert

Mert

Üye
    Konu Sahibi
Bari hayır git az ötede kumda oyna falan deseydiniz :D

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR ve Revengeful
Ozan

Ozan

Admin
Aslında Bookmark özelliği kazandıracak bir yenilik üzerinde çalışıyorum. Ancak bu kategorileri değil, daha çok konuları takip etmeye ve favori listesinde gözetmeye yarıyor. Benzer bir özellik forum kategorilerinde de olursa muhtemelen istediğiniz yönde bir yenilik olacak. Sitenin en üstündeki navigasyon sekmelerini kullanıcı tercihine bırakmayı düşünmeyiz ancak ekstra bir sekme ile kullanıcıların bu sekme altında özel kategorileri ayarlaması sağlanabilir sadece. Bu yönde biraz çalışacağız :) Tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: Mert, BLasTeaR ve -Börteçine-
cihanata_1

cihanata_1

Üye
o navigasyon menüde sadece cep telefonları ile ,ilgili şeyler ve tablet pcnin yanında pc bölümleri, diye bir seçenek olmaması da kötü @Ozan :)

Son düzenleme:
  • Beğen
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
o navigasyon menüde sadece cep telefonları ile ,ilgili şeylerv ve tablat pcnin yanında pc bölümleri, diye bir seçenek olmaması da kötü @Ozan :)
Haklısın, çok sık kullanılan bir kategorinin olmaması, umarım @Ozan abi bunun için de bi el atar :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
cihanata_1

cihanata_1

Üye
söylede olabilir forum ana sayfasında en üstte özel bölüm diye kişiye özel bir bölüm açılır herkes oraya kendi sık girdiği bölümleri ayarlayabilir:) @Ozan

• Beğen
Sekonet

Sekonet

Üye
@Ozan Benim önerim Navbar'da Hızlı Ulaş adında bir menü olsun ve basınca aşağı doğru açılan bir listbox olsun dileyen istediği bölüme tıklayıp hemen erişir . :)

Ozan

Ozan

Admin
@Ozan Benim önerim Navbar'da Hızlı Ulaş adında bir menü olsun ve basınca aşağı doğru açılan bir listbox olsun dileyen istediği bölüme tıklayıp hemen erişir . :)
Yukarıdaki menüleri aslında sitenin aktif kategorilerinin hızlı ulaşımı için oluşturduk ancak tüm forum kategorilerini tamamen gösteren bir liste oldukça kullanışsız ve uzun olacaktır.

Yine de tüm forum kategorilerine dallanma işlemini her zaman, forum breadcrumb dediğimiz navigasyon bölümünün en sağ köşesindeki dışarı ok simgesine tıklayarak yapabiliyorsunuz bunu hatırlatalım.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Cyber Boss

Üst Alt