Haber OnePlus Windows Phone Pazarına mı Giriyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Bay H

Bay H

Üye
    Konu Sahibi
OnePlus Windows Phone Pazarına mı Giriyor?
Piyasaya sunduğu One modeli ile yüksek donanımı düşük fiyat ile buluşturan ekip adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştı.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Snapdragon 801 işlemci, 3Gb Ram, 3100 mAh gibi büyük bir pil ve 13 Mp 6 katmana sahip Sony Exmor IMX214 kamera ile gelen cihaz ayrıca 5.5" ekranda Full Hd görüntü sunuyor. 16 ve 64 Gb lık iki farklı modeli bulunan cihaz 299 ve 349$ fiyat etiketi ile satılıyordu.

Böylesine bir cihazı birçok kullanıcı OnePlus forumlarında Windows Phone işletim sistemi ile görmeyi istediğini uzun süredir dillendiriyordu. OnePlus yöneticisi Carl Pei, One modelinin Aralık ayında Hindistan pazarına gireceğini açıklarken Windows Phone işletim sistemi için Microsoft ile görüştüklerini dile getirdi.

HTC
One M8 for Windows modelinde olduğu gibi cihazın donanımsal özelliklerinin aynı kalması ve düşük fiyat politikası ile gelmesi halinde oldukça ilgi çekmesi bekleniyor.

Sizler böylesine yüksek donanımlı bir cihazı ucuz fiyat avantajı ile Windows Phone ekosisteminde görmek ister misiniz?

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: OnurYurdakul, Aybin.Kilic, emz ve 6 diğerleri

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Böyle bir telefona yapılacak ifade ancak şu olur --> :eller:

Ancak ben yine de Microsoft'un cihazını beklemekten yanayım :tebessüm:

Haber için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: m542tf

ErenMSC

Üye
Haber için :tşk:

YkPkY

YkPkY

Üye
Böyle bir telefona yapılacak ifade ancak şu olur --> :eller:

Ancak ben yine de Microsoft'un cihazını beklemekten yanayım :tebessüm:

Haber için teşekkürler.

Aynen.
Ne doğru dürüst güncelleme gelir ne bişey.htc den bile beter olur.

dakamon

dakamon

Üye
Ekosistemin büyümesine baya katkı sağlar. Oneplus cihazları iyi satıyo

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: haber için

Serhan

Serhan

Üye
1+ nın tasarımı çok güzeldi , öyle tasarımda olursa : :eller:

• Beğen
Tepkiler: papakudioflu
remzi33

remzi33

Üye
Eğer çıkarsa güzel olur ama alacağımı sanmıyorum. Bu arada Microsoftun yeni amiral gemisi ile ilgili bilgi, sızıntı yok mu? Mclaren mıydı neydi bi cihaz vardı. Ne oldu ona :D

crrelax001

Üye
Eğer çıkarsa güzel olur ama alacağımı sanmıyorum. Bu arada Microsoftun yeni amiral gemisi ile ilgili bilgi, sızıntı yok mu? Mclaren mıydı neydi bi cihaz vardı. Ne oldu ona :D
Yalan oldu:D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Bu arada bu konuyla ilgili Carl Pei, yeni bir açıklama yaptı. Windows Phone akıllı telefon planlarının olmadığını belirten Carl Pei, Microsoft ile One Plus One cihazlara Windows yüklenebilmesi hususunda görüşmeleri olduğunu belirtti.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bu arada bu konuyla ilgili Carl Pei, yeni bir açıklama yaptı. Windows Phone akıllı telefon planlarının olmadığını belirten Carl Pei, Microsoft ile One Plus One cihazlara Windows yüklenebilmesi hususunda görüşmeleri olduğunu belirtti.

Şimdi diyelim one plus one android cihaz kullanan biri yazılım dosyaları ile wp8 işletim sistemini telefonuna flaşlayabilecek mi ?
Eğer böyle bir şey olursa multi boot cihazların önü açılır diye düşünüyorum. (One plus one Boot loader kilidini açacaklar yada açık sanırsam)
Aynı cihazda hem android, hem wp. :ehe :eheEdit : Bu telefonda hafıza kartı desteği yok sanırım. Millet 64 gb lığa hücum eder.

saynesim

saynesim

Üye
Harika görünüyor ama Microsoft 'un kendi cihazını beklemek mantıklı olur eğer Windows Phone kullanmak istiyorsak

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Herkes dual boot tan yana artık HD2 efsanesi ni Özler olduk ama üreticiler ms ve google bir türkü çekemiyor

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Herkes dual boot tan yana artık HD2 efsanesi ni Özler olduk ama üreticiler ms ve google bir türkü çekemiyor
Asıl efsane bence N9. Bootloader kilidi olmadığı için açık kaynak kodlu tüm sistemler bir şekilde port edildi diyebiliriz. Ama Nokia'nın driverleri şifreli olduğu için bazı işletim sistemlerinde mikrofon kamera vb gibi özellikleri kullanamıyoruz.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Asıl efsane bence N9. Bootloader kilidi olmadığı için açık kaynak kodlu tüm sistemler bir şekilde port edildi diyebiliriz. Ama Nokia'nın driverleri şifreli olduğu için bazı işletim sistemlerinde mikrofon kamera vb gibi özellikleri kullanamıyoruz.
Asıl meego bereketi o n9 değil . Ama yavaştan cihazlar boot açık gelir artık üreticiler sinyal veriyor gibi hele ms dual boot için çok istekli ama google iyi bakmıyor

Emre

Üye
OnePlus Two Çift İşletim Sistemi İle mi gelecek?

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Gelsin alırım :)

Üst Alt