Öneri OnePlus One hakkında sorularım var

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar şimdi ben oneplus one alsam gitti gidiyordan mesela bu telefon kayıtsız ben gidip bunu babamın pasaportuna sorunsuz kaydettirebilir miyim? babam 2 ayda 1 İrana gider o yüzden pasaport sık kullanılan bir pasaport birde telefon kaydettirilince güncelleme almıyormuş doğrumu?
 
Seglopsi

Seglopsi

Üye
imei atılınca güncelleme almıyor, sistem değiştiği için. imei kayıtlı telefon güncelleme alır. babanın pasaportuna kayıt ettirebilirsin.
 
Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
    Konu Sahibi
Ben şimdi pasaporta kayıt ettirirsem sorunsuz güncelleme alacak yani
 
Seglopsi

Seglopsi

Üye
Evet güncellemeden dolayı sıkıntı olmayacak.
 
  • Beğen
Tepkiler: Never_Back_Down
fk555897

fk555897

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Dede
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt