OnePlus 7 Pro Recovery Menü Nasıl Açılır ?

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Çerçevesiz ekran denildiğinde akıllara gelen ilk telefonlardan biri olan OnePlus 7 Pro sahip olduğu donanım özellikleriyle birçok kullanıcının kendisine hayran kalmasına neden olmuş bir telefon olarak dikkat çekiyor. Şuanda ülkemizde yurt dışı kayıtlı olarak farklı satıcılar tarafından satılan bu model bildiğiniz üzere kaynak kodunun firma tarafından verilmesiyle beraber birçok farklı Custom ROM ve kernel ile kullanıcılara zengin bir yazılım desteği sunuyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Bu yazımda sizlere basit bir şekilde OnePlus 7 Pro recovery menüsü açma işleminin nasıl yapılacağını göstereceğim. Öncelikle telefonunuzu tamamen kapatın. Ses açma + güç tuşlarına aynı anda basılı tutun ve fastboot menüsünü açın ( tuşlara basılı tuttuktan kısa bir süre sonra bu menü karşınıza gelecektir ) Buradan ses tuşları ile recovery seçeneğine gelin ve güç tuşu ile onaylayın.

OnePlus 7 Pro stock recovery ile telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt