OnePlus 6 için Yeni Bir Tanıtım Videosu ve Canlı Görsel Yayınlandı!

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
OnePlus 6 için Yeni Bir Tanıtım Videosu ve Canlı Görsel Yayınlandı!

OnePlus 6 yaklaşıyor ve gün geçtikçe akıllı telefon hakkında daha fazla detay ortaya çıkmaya devam ediyor. En son bilgiler, OnePlus A6000 model numarasına sahip OnePlus 6'nın fiyatının ortaya çıktığı Hindistan'dan geliyor. Akıllı telefonun üç adet dahili depolama alanı seçeneği ve 6GB ve 8GB RAM seçeneği olacak. OnePlus 6 fiyatı ise 33,999 INR veya 523$ / 427 €'dan başlayacak.

Kaynağa göre, OnePlus ayrıca kablosuz Bullets kulaklıklarını kullanıma sunmaya hazırlanıyor ancak henüz bunların fiyatına karar vermedi.

OnePlus 6 Fiyatları

• OnePlus 6 6GB RAM & 64GB Depolama: 523 - 569 $ / 427 - 465 €
  • OnePlus 6 6GB RAM & 128GB Depolama: 600 - 661 $ / 490 - 540 €
  • OnePlus 6 8GB RAM & 256GB Depolama: 692 - 754 $ / 565 - 616 €
Bu arada OnePlus, yeni bir tanıtım videosu yayınladı ve telefon kilitli iken farklı uygulamaları başlatmak için kullanılan jetleri desteklemeye devam edecek. Bu özellikler, OnePlus 5T ve OnePlus 5'de de vardı bu yüzden OnePlus 6'da olmaları şaşırtıcı değil.

Son olarak ve muhtemelen en ilginç olan sızıntı ise AIDA64 uygulamasının çalıştığı çentikli bir akıllı telefon görüntüsü oluyor. Fotoğrafta, OnePlus 6'nın 10 nm FinFET işlemci mimarisi üzerine geliştirilmiş olan Snapdragon 845 yonga setine sahip olacağı görülüyor, ancak şirket birkaç gün önce bu bilgiyi de doğruladı.

OnePlus 6'nın sızdırılan diğer teknik özellikleri arasında ise 6GB ve 8GB RAM, 16MP + 20MP çift kamera kurulumu ve 3.450 mAh kapasiteli bir batarya bulunuyor.

Son düzenleme:

Üst Alt