Haber OnePlus 2’yi satın almak için davetiye isteyen kişi sayısı 1 milyonu aştı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
OnePlus 2’yi satın almak için davetiye isteyen kişi sayısı 1 milyonu aştı
İlk modelleri şuana kadar 1.5M satmıştı ikinci model şimdiden 1M davetiye istenmiş :eller:

OnePlus 2 akıllı telefon önceki modele göre daha yüksek satış rakamlarına ulaşacak gibi görünüyor.

Çin’in en yeni akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi olan OnePlus, geçtiğimiz sene amiral gemisi seviyesinde üst seviye ilk ve tek modeli olarak OnePlus One ile pazarda yer alırken, bu cihaz 1.5 milyonu aşkın satış rakamı ile göz doldurmuştu. Bu rakam büyük oranla davetiye usulü olarak satılmasına karşılık elde edilmişti.

Geçtiğimiz gün ise firma yeni nesil amiral gemisi olarak OnePlus 2’yi resmi olarak duyurdu. Bu cihaz da üst düzey donanım özellikleri ile gelirken, davetiye için de bir web sayfası açan firma, bu sayfa üzerinden 1 milyonu aşkın kişinin davetiye isteği için kayıt olduğunu duyurdu.

Bu yeni akıllı telefonun teknik özelliklerini hatırlayacak olursak eğer, 5.5″ büyüklüğünde ve 1920×1080 piksel Full HD dokunmatik ekran ile gelen akıllı telefon 3GB/4GB sistem belleği içeriyor ve ayrıca dahili veri kapasitesi de 16GB/64GB olarak geliyor.

Cihaz gücünü ise Cortex-A57/Cortex-A53 tabanlı sekiz çekirdekli 64-bit işlemci ve Adreno 430 grafik işlemci içeren Qualcomm Snapdragon 810 yonga setinden almakta. OnePlus 2’nin arka yüzünde 13MP OiS destekli kamera yer alırken, ayrıca ön yüzünde de 5MP ikinci bir kamera daha bulunmakta.

3.300mAH batarya içeren cihaz Android 5.1 Lollipop tabanlı Oxygen OS işletim sistemi üzerinde çalışırken, ayrıca çift SIM kart desteği sunan akıllı telefon parmak izi tarayıcısı da içeriyor.

OnePlus 2’yi satın almak için davetiye isteyen kişi sayısı 1 milyonu aştı - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: ilyas_0177

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Hani davetiye yoktu.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Davetiye mail adresi ile listeye girenlerin listesidir, gün acıklandıgı zaman mail adresinize yapmanız gerekenler gelecektir, satın almalar basitleştirilmiş
isteyen takip ederek, isteyen destek vererek, isteyen satın alarak cihaza ulaşabilir.
Ben listede 157,678. kişiyim ;) sıra bizede gelecek

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Davetiye mail adresi ile listeye girenlerin listesidir, gün acıklandıgı zaman mail adresinize yapmanız gerekenler gelecektir, satın almalar basitleştirilmiş
isteyen takip ederek, isteyen destek vererek, isteyen satın alarak cihaza ulaşabilir.
Ben listede 157,678. kişiyim ;) sıra bizede gelecek
Bende onlar gönderiyor sanıyorum, önce sen dileneceksin ki onlar göndersin :ehe

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Bende onlar gönderiyor sanıyorum, önce sen dileneceksin ki onlar göndersin :ehe
Dilenmek ne demek, biz mi muhtacız onlarmı.?
biz istediklerimizi elde edebiliyoruz peki ya onlar istediklerini elde edebiliyormu?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Hatırlatmak isterim onlar bu işten hertürlü kazanç sağlıyorlar. Yani senden daha zenginler. senin alıp almaman pek umurlarında değil ;)
:D siz konuşa durun bizde cihazlara göz atalım, size göre dogru bize göre yanlış tercih meselesi derim.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Dilenmek ne demek, biz mi muhtacız onlarmı.?
biz istediklerimizi elde edebiliyoruz peki ya onlar istediklerini elde edebiliyormu?
Bedava gönderiyor gibi konusulmuş bende bedava olarak ele aldım öyle yazdım :D yoksa bize tabiki muhtaçlar bak htc'ye ne hallere geldi androidin baş çekici ismiydi :

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Ülkemize de gelecekmiş bu cihaz bakalım 1400-1500 civarına

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Kıbrıs türk var ama türkiye yok :sirit: tr fiyatı kesin 2.200 lira olur dısardaki fiyatı 1.110 liraya geliyor 64GB modeli

Son düzenleme:

Emre

Üye
Kazaklarda satışa çıkacak mı :hmmm

Üst Alt