Onemli bi problem arkadaşlar yardım edinn :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetucar0000

Üye
    Konu Sahibi
Onemli bi problem arkadaşlar yardım edinn :(
Telefonumda sürekli hafıza dolu lütfen uygulamaları kapatın yeniden deneyin gibisinden uyarı cıkıyor genelliklede internette dolaşırken oluyor, telefonumda hafıza bomboş olduğu halde neden böyle yapıyor lütfen yardım edin cok sinir bozucu bişey :((

kol@j

kol@j

Üye
telefonunda pera gibi bir tarayıcı kullanıyorsan böyle bir sorun olmaz

eğer kendi wap tarayıcısından girersen tlefona büyük gelen sitelerde bu sıkıntı olur. bu sıkıntıyı şöyle aştım
wap.google.com a girdim
siteyi google da arattım
google linki üstünden giriş yapınca google siteyi telefona gore süzüyor hatta sayfalara bölüyor.

okumalık sitelerde bu işe yarar ama pek tat vermez

hayırlı maxicepler

ahmetucar0000

Üye
    Konu Sahibi
operadan giriyorum zaten öyle yapıyor :( telefonun orjinal web tarayıcısıyla girince zaten cok yapıyor operadan nadir

Emrgncy

Emrgncy

Üye
opera mini kullan, mobil kullanırsan ram yetmediği için bu sorunla çok karşılaşırsın, Ayrıca ramblow yükle bir nevi ramı rahatlatır.

rapperboy09

Üye
m.opera.com adresine telefonunun kendi tarayıcısindan girip opera miniyi indir.telefonuna kur böyle bir sorun kalmayacaktır

ahmetucar0000

Üye
    Konu Sahibi
hem telefonun tarayıcısından girip hemde opera miniden aynı andan girdiğim yüzünden olur mu ? Hepiniz cok saolun arkadaşlar :)

haarp1009

Üye
telefon Rami duşukse bu uyarıyı verır.

bayon

Üye
telefonun sürümü güncel mi ?

Slimboy_81

Üye
Arkadaşım telefonun internet belleğini hafıza kartına al bence. Bende işe yaradı. Nasıl yaparım dersen forumda var ara. İyi forumlar.

ahmetucar0000

Üye
    Konu Sahibi
Evet telefonum e72 ve en son surum. Teşekkurler arkadas artık 2sini birden acmıycam :) internet Belleğinı hafıza kartına atmayı gordum ama denemedim,denicem bunu .d

esokmen

esokmen

Üye
Kardesim sen zaten kendi tarayicisinda girice yaptigini biliyor sun da neden ikisini ayni anda aciyorsun ben orada ki mantigi anlayamadim ama cozduysen problemi sorun yok hayirli forumlar

ahmetucar0000

Üye
    Konu Sahibi
cahillik :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt