Onemli bi problem arkadaşlar yardım edinn :(

• 5 Ekim 2012
  • 509 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Telefonumda sürekli hafıza dolu lütfen uygulamaları kapatın yeniden deneyin gibisinden uyarı cıkıyor genelliklede internette dolaşırken oluyor, telefonumda hafıza bomboş olduğu halde neden böyle yapıyor lütfen yardım edin cok sinir bozucu bişey :((

Yazan: ahmetucar0000
  2. telefonunda pera gibi bir tarayıcı kullanıyorsan böyle bir sorun olmaz

eğer kendi wap tarayıcısından girersen tlefona büyük gelen sitelerde bu sıkıntı olur. bu sıkıntıyı şöyle aştım
    wap.google.com a girdim
    siteyi google da arattım
    google linki üstünden giriş yapınca google siteyi telefona gore süzüyor hatta sayfalara bölüyor.

okumalık sitelerde bu işe yarar ama pek tat vermez

hayırlı maxicepler

3. operadan giriyorum zaten öyle yapıyor :( telefonun orjinal web tarayıcısıyla girince zaten cok yapıyor operadan nadir

4. opera mini kullan, mobil kullanırsan ram yetmediği için bu sorunla çok karşılaşırsın, Ayrıca ramblow yükle bir nevi ramı rahatlatır.

5. m.opera.com adresine telefonunun kendi tarayıcısindan girip opera miniyi indir.telefonuna kur böyle bir sorun kalmayacaktır

6. hem telefonun tarayıcısından girip hemde opera miniden aynı andan girdiğim yüzünden olur mu ? Hepiniz cok saolun arkadaşlar :)

7. telefon Rami duşukse bu uyarıyı verır.

8. telefonun sürümü güncel mi ?

9. Arkadaşım telefonun internet belleğini hafıza kartına al bence. Bende işe yaradı. Nasıl yaparım dersen forumda var ara. İyi forumlar.

10. ikisini beraber çalıştırırsan elbette olur.

11. Evet telefonum e72 ve en son surum. Teşekkurler arkadas artık 2sini birden acmıycam :) internet Belleğinı hafıza kartına atmayı gordum ama denemedim,denicem bunu .d

12. Kardesim sen zaten kendi tarayicisinda girice yaptigini biliyor sun da neden ikisini ayni anda aciyorsun ben orada ki mantigi anlayamadim ama cozduysen problemi sorun yok hayirli forumlar

13. cahillik :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 00:36