yardım edin mesaj geliyor ve sürekli tl gidiyor

• 26 Ağustos 2014
  • 6966 Okunma
  • 16 Cevap

1. başlıkta yazıdğım gibi dün telefonumda internette dolaşırken lanet bi arkadaşlık sitesine girdim ve yanlışlıkla kabul ediyoruma tıklamışım ki sürekli mesaj geliyor sapkın herifler insan bi telefon numarası filan ister direk kabul etmişim bütün anlaşmaları okuyup kabul etmişim gibi sürekli msj geliyor ard arda 3 tl kaldı telefonda lütfen acilen yardım edin hattım avea telefonum s4 mesaj gelen numara ise 5698

hatta gelen bir mesajın örneğini yazayım

GAYE : TEN RENGINI COOOK MERAK EDIORUM :)

çok rahatsız edici bir durum üstelik benden ücret kesiyolar lütfen yardım edin

Yazan: thedevils4
  2. Böyle şeylere yanlışlıkla nasıl üye oluyorsunuz şaşıyorum :D

iPhone ile gönderdi
    -Heisenberg- bunu beğendi.
  3. Operatörünüzün müşteri hizmetlerini arayıp tüm aboneliklerinizi iptal ettirmeyi denediniz mi?

Mobil cihaz ile gönderdi
    muratalperr55 ve Nextman bunu beğendi.
  4. Kullandığın operatörün müşteri hizmetlerini ara ve bu servisi iptal etmek istediğini söyle. Onlar nasıl iptal edeceğini söyleyeceklerdir. Yalnız giden TL'ler geri dönmez.

5. tüm abonelikleri iptal ettirmeden önce bir soru daha sorucam woops üyeliğim var 2 gb net 500 dk 5000 sms o gibi aboneliklerde iptal olurmu?

bi ayar yaptım spam mesajlarına numarayı ekledimde halen gelen bi mesaj yok oldu galiba ama yinede iptal etmek istiyorum

6. Üye olduğunuz servis galiba imuhabbet servisi iptali için :

Iptal imuhabbet yazıp 5698'e gönderiniz :tebessüm:

avea'nin böyle bir uygulaması varmı Bilmiyorum ama müşteri hizmetlerini arayıp hattınızı özel ücretlenen servislere kapatabilirsiniz :tebessüm:[DOUBLEPOST=1409092164,1409091971][/DOUBLEPOST]Tüm abonelikleri Iptal etmeden önce dediğim mesajı gönderin olmazsa aboneliklerinizi Iptal ettirin!

Tüm aboneliklerin iptali sırasında kullanmakta olduğunuz her türlü paket vs Iptal olacaktır!

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. GAYE : TEN RENGINI COOOK MERAK EDIORUM :) eheh bunlar tlfını hacklemiş olabilir benim bi arkadaşım bununn bulgar versiyonuna yakalanmıştı

Aybin.Kilic bunu beğendi.
  8. müşteri hizmetlerini ara

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. dikkatli olun bizden yanlışlıkla kabul etmeyelim :ehe

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. kavgada söylenmez

11. Kavgada söylemedim zaten

iPhone ile gönderdi
    MaxipmaN bunu beğendi.
  12. :ehe :ehe yanlışlıkla evet demek :ehe

13. Allah senden razı olsun işe yaradı üyeliğiniz iptal olmuştur diye mesaj geldi ama 5 tl gitti yinede şükür kurtuldum[DOUBLEPOST=1409146209][/DOUBLEPOST]
    Bra..ers'a giriyodum bu cıktı ondan kabul ettim

Mi diyeyim? Çoluk var çocuk var sitede ayıp :)

Samsung ile gönderdi
  14. Demedin mi şimdi :d:

iPhone ile gönderdi
  15. Rabbim hepimizden razı olsun kardeş yine de operatörünüze danışarak hattınızı özel ücretlenen bu vb servislere kapatabilirsiniz ve bir daha bu gibi olaylarla karşılaşmazsınız ve Tl kaybı yaşamazsınız :tebessüm:

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. çok fenasın hani :D

17. :D :ehe

Yüklüyor...
15/12/2018 - 23:51