Haber OneDrive'dan Ücretsiz 100 GB Depolama Alanı İster Misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
OneDrive'dan Ücretsiz 100 GB Depolama Alanı İster Misiniz?
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Microsoft'un bulut depolama çözümü Onedrive yeni preview sürümü ile kullanıcılarına ücretsiz olarak 100 GB depolama alanı veriyor. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklayarak giriş yapıp onay vermeniz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi, Nextman, himmgarip ve 7 diğerleri

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
2 yıllık :)

KırmızıBeyaz60

KırmızıBeyaz60

Üye
2 diyelim ben 50 GB alan doldurdum, 2 yıl doldu nolcak 20 GB'lık dosyamı mı silecek :ehe
@papakudioflu

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Teşekkürler AliKemal Ağebey :)

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
2 Yılmış Arkadaşlar :(

dakamon

dakamon

Üye
ohhh birazda şuraya 100 gb brazda buraya ohhh

Bay H

Bay H

Üye
Bedava alanı duyunca insan hemen giriş yapıyor ancak işlem bitince 129Gb lık alanı ne yapacağım diye düşünüyor :ehe

• Beğen
Tepkiler: BomberMAn TR01, PureFood, BLasTeaR ve 1 kişi daha

zbahadir

Üye
Office365 uygulaması almıştım onunla birlikte 10 TB alan ile geliyor. O kadar alan ne işe yarayacaksa sanki doldurabilirmişiz gibi :9

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: zbahadir
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Süre dolumunda dosyalar silinmiyor diye geçenlerde haber okumuştum ama emin değilim.

zbahadir

Üye
Süre dolumunda dosyalar silinmiyor diye geçenlerde haber okumuştum ama emin değilim.

Microsoft o konularda güvenlidir. Yani bir hotmail hesabı alıyorsun neredeyse 15 yıl kullanıyorsun.
MS'un onu kapatması söz konu olmuyor. Ama bazı mail servisleri kapıya kilit vurabiliyor. Ve bir sürü yere kaydettiğin e-posta hesabınla birlikte bütün hesapların yok oluyor.

Türknet.net başımı yaktı bundan 10 sene kadar önce. Oradan kullandığım bir mail hesabım vardı. Onlardan internet paket satın almıştım. Paketin süresi dolunca mail hesabımı kapatmışlar. Tekrar paket alırsam açarlarmış. Almadım. Ona bağlı bütün hesaplarım gitti.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Microsoft o konularda güvenlidir. Yani bir hotmail hesabı alıyorsun neredeyse 15 yıl kullanıyorsun.
MS'un onu kapatması söz konu olmuyor. Ama bazı mail servisleri kapıya kilit vurabiliyor. Ve bir sürü yere kaydettiğin e-posta hesabınla birlikte bütün hesapların yok oluyor.

Türknet.net başımı yaktı bundan 10 sene kadar önce. Oradan kullandığım bir mail hesabım vardı. Onlardan internet paket satın almıştım. Paketin süresi dolunca mail hesabımı kapatmışlar. Tekrar paket alırsam açarlarmış. Almadım. Ona bağlı bütün hesaplarım gitti.
Kastettiğim o değildi aslında. 2 yıl sonunda upload ettiğin dosyalar hesapta duruyor, istediğin zaman indirebiliyorsun demek istemişim.

• Beğen
Tepkiler: yunus-emre-6606

zbahadir

Üye
Kastettiğim o değildi aslında. 2 yıl sonunda upload ettiğin dosyalar hesapta duruyor, istediğin zaman indirebiliyorsun demek istemişim.

Doğru anladım. MS'un tutumuna örnek olarak gösterdim. :)

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Sana geri verirler :D

StRonK

StRonK

Üye
Gerçekten çok iyiymiş eğer daha fazla alan isteyen öğrenci varsa aramıza
149,99 TL gibi bir fiyata 4 yıllık Ofis 365 satın alıp hem Ofise hemde 1 TB OneDrive'a sahip olabilirler.

zbahadir

Üye
Gerçekten çok iyiymiş eğer daha fazla alan isteyen öğrenci varsa aramıza
149,99 TL gibi bir fiyata 4 yıllık Ofis 365 satın alıp hem Ofise hemde 1 TB OneDrive'a sahip olabilirler.

10 TB oldu.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
SamilGoktas

SamilGoktas

Üye
100 gb alan bu ayın 19unda bitiyordu iyi geldi bu :)

emz

emz

Üye
:tşk:
Benim 4 e posta adresim var. Her biri ayrı işler için. Birisi telefon için live hesabı, diğeri yıllardır kullandığım hesap, öbürü internetten alışveriş yapmak için, sonuncusu da sosyal medyalar için :ehe Hepsine bağlıyorum şimdi :ehe Oldu mu 400 GB :ehe :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
:tşk:
Benim 4 e posta adresim var. Her biri ayrı işler için. Birisi telefon için live hesabı, diğeri yıllardır kullandığım hesap, öbürü internetten alışveriş yapmak için, sonuncusu da sosyal medyalar için :ehe Hepsine bağlıyorum şimdi :ehe Oldu mu 400 GB :ehe :D
Oldu:kop:

• Beğen
Tepkiler: emz

Üst Alt