Haber OneDrive'dan Ücretsiz 100 GB Depolama Alanı İster Misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

emz

emz

Üye

Aslında kullanmadığım iki hesap daha var :ehe. Ama neyse uğraşmayayım o zaman. :D :D Abi ama böyle işleri hesaplara dağıtmak çok iyi bir durum. Hiçbirşey karışmıyor. Mesela internet alışverişi için siteler durmadan mail atıyor ama asıl hesapta karmaşıklık olmuyor. İstersen diğerinden bakıyorsun falan. Karışmıyor ve isimlerini de onlara göre veriyorsun :D Çok iyi :ehe

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Benim OneDriveda 65 gb civarı dosyam var. İyi oldu bu

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Aslında kullanmadığım iki hesap daha var :ehe. Ama neyse uğraşmayayım o zaman. :D :D Abi ama böyle işleri hesaplara dağıtmak çok iyi bir durum. Hiçbirşey karışmıyor. Mesela internet alışverişi için siteler durmadan mail atıyor ama asıl hesapta karmaşıklık olmuyor. İstersen diğerinden bakıyorsun falan. Karışmıyor ve isimlerini de onlara göre veriyorsun :D Çok iyi :ehe
Windows 10'da Outlook uygulaması o ayrımı otomatik olarak önemlilik derecesine göre yapıyor.

• Beğen
Tepkiler: emz ve ceza87

bayon

Üye
buda aveaya donmesin sonra. Eminim ki sure bitince paket almaya zorlayacaklar

Ucretsiz 4GB AveaBulutt aboneliginiz 16/02/2015 itibariyle sonlandirilmistir. AveaBulutt mobil uygulamalari/web sitesine giris yapip ucretli paketlere abone olarak kullanima devam edebilirsiniz. Abonelik gerceklestirmezseniz hesabiniz 1 ay saklanip sonra silinecektir. Kampanyaniz varsa kampanya suresince ucretlendirilmeyeceksiniz.

efeler12

efeler12

Üye
Gerçekten çok iyiymiş eğer daha fazla alan isteyen öğrenci varsa aramıza
149,99 TL gibi bir fiyata 4 yıllık Ofis 365 satın alıp hem Ofise hemde 1 TB OneDrive'a sahip olabilirler.
Aldım kardeş eyw.

• Beğen
Tepkiler: StRonK
pissed26

pissed26

Üye
çok iyi oldu bu ali kemal abi :D sağolasın

serinaga

serinaga

Üye
Microsoft bana torpil geçmiş galiba :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
2 yıl boyunca sağlam gezilere gitmem lazım yoksa kampanya biterse...

Hasand.

Hasand.

Üye
teşekkürler

yunusiyunus

Üye
Ms yerinde olsam 2 yıl sonra hesapları kapatıp dosyalara el korum, çok önemliyse dosyaların şu kadar fiyata satın al derim :D

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
PureFood

PureFood

Üye
O değil de Microsoft'un sunucuları da baya fazlaymış dağıtıyorlar anca:D

serinaga

serinaga

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Serhan
VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Haber için teşekkürler faydalı oldu benim için :tebessüm:

sebo7

sebo7

Üye
Benim yaklaşık 200 GB resim ve videolarım var geçenlerde yedekledim başka bir hdd ye bi süre sonra dier hdd den sesler gelmeye başladı çok geçmeden pert oldu :) allahtan yedeklemiştim :) benim sorum şu diyelim ki 200GB yukledim hesaba 2 yıl geçti iptal oldu. Peki sonra nolacak verileri sileceklermi yoksa ücret karşılığı satacaklar mı? anlamadığım olay bu
bu arada kampanya bitmiş sanırım yapamadım

"The resource you are looking for has been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable."
dedi

paxera

paxera

Üye
Benim 1,2 TB var da ne oluyor?
upload 1 mbps bunla neyi upload edebilirim ki?

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve erhanercan
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Kampanya Bugün Bitti Bende Tam 2 Yıl Doldu

Üst Alt