Önceki yaşamınız

• 9 Mayıs 2011
  • 1748 Okunma
  • 43 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Reenkarnasyona inamiyoruz amaaa geyik icin bakabilirsiniz. dogum tarihinizi yazin onceki yasamda ne oldugunuzu hangi tarihlerde yasadginizi ogrenin.

nceki Yaamnz

Yazan: Tuba.Erva
    'Enver', Cezzbedici3 ve brook_218 bunu beğendi.

2. :hmmm rahip,arıcı,silahşör :P:

Tuba.Erva bunu beğendi.
  3. Teşhis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. Yeniden doğuşta bu değişmiş olabilir..

Bugünkü adıyla Güney Latin Amerika ülkesi yakınlarında bir yerlerde 000 Yılı içerisinde doğdunuz. Bir dansçı, şarkıcı veya aktördünüz..

kadınmışım ilginç :allalla::hmmm

Tuba.Erva bunu beğendi.
  4. :allalla:

5. banada tokyo cıktı.dd aslında hıcte yabancı deılm şaşırmadım.dd

backspace11 ve minoo bunu beğendi.
  6. Teşhis:

Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. Yeniden doğuşta bu değişmiş olabilir..

Bugünkü adıyla Orta-Kuzey ABD ülkesi yakınlarında bir yerlerde 1175 Yılı içerisinde doğdunuz.
    Bir lider, binbaşı veya yüzbaşıydınız..

Önceki o yaşamınızdaki kısa psikolojik profiliniz:

Daima çirkini güzele, griyi açık tonlara dönüştüren sanatçı kişilik. Her durumda yaratıcı kendinizi ifade etme fırsatı bulursunuz.

Bu enkarnasyonunuzun (Yeniden doğuşunuzun) nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:
    Bu yaşamdaki ana dersiniz: Alicenaplık ve kardeşlik duygusu geliştirmek. Maddi zenginliğe çok tutulmamayı ve geri verebileceğiniz kadarına sahip olmayı öğrenmeye çalışın.

----------Eklendi @ 22:34:20 ---------- Yazıldı @ 22:27:44 ----------

nazı gıbı bışıymısım benya :D

Tuba.Erva bunu beğendi.
  7. garip nedense çoğunlukta orta asya çıkıyor

Tuba.Erva bunu beğendi.
  8. bana tokyo cıktı .dd

9. Dahada Aynıyım İyi mi....:ehe

10. ben mütayitmişim ama kadın mütayit :d::d::d::d:

11. kadın bi tayfa veya ayakkabıcıymışım yav :ehe :allalla:

12. Şairmişim :)
    Ben Önceki hayatımda da reenkarnasyona inanmazdım yavv..:ehe

13. matematık ögretmenlgı cıktı benımde.d cok ıstyodum bı ara şaşırmadım

14. :hmmm

15. Teşhis:Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir erkektiniz. Yeniden doğuşta bu değişmiş olabilir..

Bugünkü adıyla Macaristan ülkesi yakınlarında bir yerlerde 775 Yılı içerisinde doğdunuz.
    Bir haritacı, astrolog veya astronomdunuz..
    Çekingen, temkinli, sessiz bir kişi. Bu yaşamınıza kadar açığa çıkmayı beklemiş yaratıcı kabiliyetleriniz var. Bazen çevre sizi acayip buluyor.
    Bu enkarnasyonunuzun (Yeniden doğuşunuzun) nedeni önceki yaşamınızda bazı konularda başarısız olmuş olmanız. Önceki yaşamınızın şimdikine aktardığı ders ve vazife:
    Bu yaşamdaki ana dersiniz: Alicenaplık ve kardeşlik duygusu geliştirmek. Maddi zenginliğe çok tutulmamayı ve geri verebileceğiniz kadarına sahip olmayı öğrenmeye çalışın.

Ben dinozor arkeoloğu olmayı yada bizzat dinozor olmayı bekliyordum:d:
    ama uzayada büyük ilgim vardır :D

16. (h)(h)

17. kadın ne demek uleeeyyn :vur

bu reankarnasyon deyince de hep Cem Yılmaz geliyo aklıma..:ehe:ehe

18. Yeryüzündeki önceki enkarnasyonunuzda bir kadındınız. Yeniden doğuşta bu değişmiş olabilir..

Bugünkü adıyla Güney Afrika ülkesi yakınlarında bir yerlerde 725 Yılı içerisinde doğdunuz.

Bir katedral, ev ve tapınak inşa ediciydiniz..

Acımasız bir karakter, kritik anlarda kararlarını dikkatle tartma, muhteşem bir oto kontrol ve güçlü bir irade. Böyle insanlardan genellikle hoşlanılır fakat onlar her zaman sevilmezler.

Dersiniz: Psikolojik bilimlerde ve antik elyazmalarında saklı bilgeliği çalışmak, uygulamak ve kullanmak. Güçlü iman ve sıkı çalışmayla şimdiki yaşamınızdaki gerçek kaderinize ulaşacaksınız.
    Bu kadar atılmaz :D

Tuba.Erva bunu beğendi.
  19. tuba biz eski yasantimizda iki dusmandik kesin

20. :hmmm

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 23:04