OMNIA HS widget'ları! Hazır widget'lar ve wigdet oluşturma... <<<<<

Sponsorlu Bağlantılar

ungood20

ungood20

Üye
cok emeğine sağlık

aswerth

aswerth

Üye
peki en alttaki "Menu-Rehber" kısmını falan nasıl yapıyoruz? :D

meosenturc

meosenturc

Üye
    Konu Sahibi
peki en alttaki "Menu-Rehber" kısmını falan nasıl yapıyoruz? :D

yok hackli FW'den gelen bir sistem zannedersem. bu bölümdeki en üstteki başlıklarda olması lazım hsli sistemler onlardan biriyle hackleyince geliyordur zannedersem

ata123321

Üye
widget temasındaki duvar kağıdını nasıl değiştirebiliyoruz? Direkt telefondaki duvar kağıdı atayınca kabul etmiyor.

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
teşekkürler emeğine sağlık

meosenturc

meosenturc

Üye
    Konu Sahibi
widget temasındaki duvar kağıdını nasıl değiştirebiliyoruz? Direkt telefondaki duvar kağıdı atayınca kabul etmiyor.

doğrudan temanın duvar kağıdını kabul ediyor sanırım. kendi duvar kağıdını uygulayınca gösterip göstermediğini bilmiyorum

HQLjGAN

Üye
server ve open 4 all linklerini vere bilirmisiniz lütfen

meosenturc

meosenturc

Üye
    Konu Sahibi
milestone

milestone

Üye
teşekkürler

batujan12

batujan12

Üye
tşkrler

ygr

Üye
atıyorum yandaki panelde gözüküyor ama normal masaüstüne sürüklediğimde birden kayboluyor anlamadıysanız video koyucam neden olarbilr ?

--------------- Ekleme ---------------

paylaşılan widget lerdede hiç transparan yok anlaşılan bu programla transparan yapılmıyor :(

paylaşılan widget lerdede hiç transparan yok anlaşılan bu programla transparan yapılmıyor :(

soner5435

soner5435

Üye
bende samsung widget temasını sectigimde ekran bomboş ve beyaz neden böle acaba arkadaslar yardımm

sahan68

sahan68

Üye
arkadaslar bu widgetleri samsung f480 e nasıl kurarız bi yardım cı olursanız sevinirim bide facebook widgeti warmı şimdiden teşekurler

rodrower

rodrower

Üye
dostum linklere bi bak please :)))

mangdaşire

mangdaşire

Üye
linklere bi el atılırsa seviniriz.konu ölmüş...:ehe

ya arkadaşlar ben bu widget wizard programını buldum ama açılmıyor.şuraya linki koyacagım,birde siz deneyin.bende xp sp2(xp professional) yüklü.sizde deneyin.link:
birde yapabilen varsa cevap yazarsa çok makbule geçer....

Deleted.

Üye
bu adresten Downloads => Applications => Samsung Widgets . . . . burda var :oke:

• Beğen
Tepkiler: meosenturc

halittosun

Üye
merhaba bende nokia 5230 var bu ev ekranını kullanıyorum bu wgt uzantıları nasıl yapabilirim

Üst Alt