Ömer'in Yerine Murat..

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
2009 Avrupa Şampiyonası elemelerine hazırlanan A Milli Basketbol Takımı'nda Oğuz Savaş ve Ömer Aşık'ın ardından, Ömer Onan da Makedonya'daki turnuvada sakatlandı. Onan'ın sakatlığının uzun sürme ihtimaline karşı, Galatasaray Cafe Crown'dan Murat Kaya kadroya dahil edildi.

2009 Avrupa Basketbol Şampiyonası elemeleri öncesinde hazırlıklarını sürdüren A Milli Takım&#8217;da sakat oyuncular kervanına Fenerbahçe Ülker'in başarılı oyuncusu Ömer Onan da katıldı.

Onan, Milli Takım&#8217;ın Makedonya'daki turnuvada Karadağ ile yaptığı maçta sakatlandı.

Haftaya yeniden sağlık kontrolünden geçecek milli oyuncu kadrodan çıkartılmadı. Ancak teknik ekip Onan'ın sakatlığının uzaması ihtimaline karşı Galatasaray Cafe Crown'dan Murat Kaya&#8217;yı kadroya dahil etti.

İki sezondur Galatasaray'da forma giyen Murat Kaya, 2007-2008 sezonunda 33 maçta 6.5 sayı ortalamasıyla oynadı.

A Milli Takım&#8217;da daha önce burnu kırılan Oğuz Savaş ve dizi dönen Ömer Aşık sakatlıkları sebebiyle kadrodan çıkartılmıştı.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt