OmegA™ v4.6 Ultimate Final C6v40 Port 5800 | 5230 | 5530 | X6

Sponsorlu Bağlantılar

bjk190319033

Üye
Dostum diğer cfwlerin kurulumunda telefona ilk hard format atın sonra flashlayın bitince tekrar hard format atın gibi şeyler yazıyor bundada öyle şeyler yapmamız gerekiyormu ?

Saygılar...

bosnags

bosnags

Üye
dostum bu tema efektlerini nasıl değiştirebiliriz.telde c7 tema efektleri var.ben symbian^3 teki orijial tema efektlerini koyabilir miyim? hani diyelim ajandaya bastıktan sonra ortada yuvarlak bişey dönüyo ya ondan sonra ajanda açılıo. yardım edebilirsen sevinirim.bu arada ellerine sağlık güzel bir cfw olmş:)

kendir

kendir

Üye
doğru yere atığıma eminim çünkü otomatik yapmıyorum seçenekleri kendim seçiyorum yani MCU PPM APE Değişim .... gibi seçenekleri

PuGatorY

PuGatorY

Üye
dostum o değilde ben başka orijinal yazılıma gecemiyorum benim yüklediğim 0.101 di değişmek için verdiğin yamalardan 0.007 yaptım ama hâlâ başka yazılım kabul etmiyo nası yapacaz yardımcı olursan sevinirim çünkü ram yetersin girdiğim site ağır sürekli sorun çıkarıyo yoksa rahatsız etmezdim

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Dostum diğer cfwlerin kurulumunda telefona ilk hard format atın sonra flashlayın bitince tekrar hard format atın gibi şeyler yazıyor bundada öyle şeyler yapmamız gerekiyormu ?

Saygılar...

Hayır, konudaki yazılanları dikkatlice yaptıktan sonra ekstra hiçbir işlem gerekmiyor.

dostum bu tema efektlerini nasıl değiştirebiliriz.telde c7 tema efektleri var.ben symbian^3 teki orijial tema efektlerini koyabilir miyim? hani diyelim ajandaya bastıktan sonra ortada yuvarlak bişey dönüyo ya ondan sonra ajanda açılıo. yardım edebilirsen sevinirim.bu arada ellerine sağlık güzel bir cfw olmş:)

OmegA CFW'sindeki efektlerde C7 tema efektleridir. İçerisindeki animasyon zaman kaybına yol açtığından çıkarılmış. Ama istersen Modlar bölümünden OmegA Beta Modlarını (benim açtığım konu) inceleyerek istediğin modları bulabilirsin. Bu haliyle CFW ye ekleyemem.

doğru yere atığıma eminim çünkü otomatik yapmıyorum seçenekleri kendim seçiyorum yani MCU PPM APE Değişim .... gibi seçenekleri

Rofs2'nin uzantısı V20, V02 hangisini istiyorsa ona göre değiştirip dene. Ayrıca konuda yazılanları takip ederek yaparsan sorunsuz kuracaksın. Kendi yöntemlerinle yaptığın için hata alıyorsun.

dostum o değilde ben başka orijinal yazılıma gecemiyorum benim yüklediğim 0.101 di değişmek için verdiğin yamalardan 0.007 yaptım ama hâlâ başka yazılım kabul etmiyo nası yapacaz yardımcı olursan sevinirim çünkü ram yetersin girdiğim site ağır sürekli sorun çıkarıyo yoksa rahatsız etmezdim

Sen 101 li versiyonu kurmuşsan artık sadece 101 li CFW ler kurabilirsin. Benim verdiğim yama v52.0.101 sahipleri 101 li yamayı, v52.0.007 sahipleri 007 li yamayı yükleyecekler. Sen 007 li yamayı yüklesen bile birşey değişmez. Sorun çekirdekte.

PuGatorY

PuGatorY

Üye
tamam dosrum ilgin için saol sunriso gibi insanı insanlığından etmiyon yolun ve bahtın açık olsun....:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
tamam dosrum ilgin için saol sunriso gibi insanı insanlığından etmiyon yolun ve bahtın açık olsun....:tşk:

Görevimiz bu. Ben her cevabımda, yeni versiyon çıkarmayacak olsam bile (!) desteğimi kesmediğimi söylüyorum. Bu sözüde havada bırakmayıp, yamalar çıkarıyorum. Allah senden de razı olsun, sen ve diğer üyelerin desteği sayesinde konu güzelleşiyor.

• Beğen
Tepkiler: PuGatorY
PuGatorY

PuGatorY

Üye

Görevimiz bu. Ben her cevabımda, yeni versiyon çıkarmayacak olsam bile (!) desteğimi kesmediğimi söylüyorum. Bu sözüde havada bırakmayıp, yamalar çıkarıyorum. Allah senden de razı olsun, sen ve diğer üyelerin desteği sayesinde konu güzelleşiyor.

rica ederim dostum ne demek forum dünyasını bilirim derdine derman arar insan bi allah razı olsun demek bile (ki karşıdaki kişiliği tanımadan ) yeter...

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bu işleri ben Allah rızası için yapıyorum. Ancak diğer yabancı forumlarda kimin rızası için yapıyorlar meçhul :) Herşey para demek değil. Birbirimize saygımız oldukça emekler artarak çoğalır.

ysatxE

ysatxE

Üye
Lütfen Bana da bir Yardımcı olurmusun. [h=2]OmegA™ v4.5 Final C6v40 Port 5800√ v52.0.101 Ama sorun şu hiç bir zaman internete giremiyorum :s Dewamlı Hata veriyor Artık cıldırmak üzereyim Yeni bir Mod dosyası falan yokmu bu dosya ile değiştirelim. cünkü bu CFW çok hoşuma gitti ama internet yüzünden değişmek istemiyorum :'([/h]

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Lütfen Bana da bir Yardımcı olurmusun. OmegA™ v4.5 Final C6v40 Port 5800√ v52.0.101 Ama sorun şu hiç bir zaman internete giremiyorum :s Dewamlı Hata veriyor Artık cıldırmak üzereyim Yeni bir Mod dosyası falan yokmu bu dosya ile değiştirelim. cünkü bu CFW çok hoşuma gitti ama internet yüzünden değişmek istemiyorum :'(

Yeniden ve konuyu dikkatlice inceleyerek kur. Sorun çıkmayacaktır. Ancak sorunun nedenini söyleyeyim: Flashlamadan önce hafıza kartından sistem klasörlerini silmemişsin.

ysatxE

ysatxE

Üye
Evet Silinmedi Çok uğraştım :) Demekki sorun ondaymış Şu anda Silerek Format Geliyor Çok Tşk Ederim Emeğine Yüreğine Sağlık Kardeş :)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Evet Silinmedi Çok uğraştım :) Demekki sorun ondaymış Şu anda Silerek Format Geliyor Çok Tşk Ederim Emeğine Yüreğine Sağlık Kardeş :)

İnşallah sorunun çözülür. Kolay gelsin. Güle güle kullan.

34max34

Üye
:alkisEmeğin için teşekkürler.Bende bi sorun çıktı sertifika süresi geçmiş yine gönderilsinmi yazısı çıkıyo.bunu nasıl düzeltebilirim.birde t9 türkçe için yama varmı.teşekkürler

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
:alkisEmeğin için teşekkürler.Bende bi sorun çıktı sertifika süresi geçmiş yine gönderilsinmi yazısı çıkıyo.bunu nasıl düzeltebilirim.birde t9 türkçe için yama varmı.teşekkürler

T9 düzgün çalışıyordu en son? Yinede sorun çıkarıyorsa henüz yama yok ama yayınlayabilirim. Sertifika hatasını nerede aldın?

34max34

Üye
mesela operadan girerken.web sitesi, tarihi geçmiş bir sertifika gönderdi yinede başlatılsınmı diyo.aslında jokuspot u başlatırkende veriyo

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Konudaki resimler gidince böyle hatalar alanlar olabilir diye düşündüm doğru çıktı :) Saat/Tarih oto. güncelleme yaptırırsan düzelir.

34max34

Üye
:oke: teşekkür

aresos

Üye
Bi yardım lütfen... Orjinal fw içine conversation(tr), mesaj smileyleri, c6 ev ekranı(widget), Notifications widgeti, c5 tuş kilidi yükleyebilirmiyim? illaki c6 dosyalarını mı kullanmalıyım?

----------Eklendi @ 20:59:51 ---------- Yazıldı @ 20:48:38 ----------

Burdaki ev ekranı c6 ev ekranı diye kastettiğim. orijinal v52nin içine atabilirmiyim? üst mesajda yazdıklarımı falan? atabilirsem dosyalarını verebilirmisiniz? :)

ysatxE

ysatxE

Üye
Selam Aleyküm ; Acaba Sorun Bendemi Yoksa Yapmasınımı Bilmiyorum :) 2 Kere CFW attım Ama Sıkıntı şu ilk sorunumu SAyenizde çözdüm ama 2. sorunum devam ediyor ben Wirelens Bağlandığım zaman Kayıt olmuyor :S yani her nete girdiğimde şifreyi girmem Gerekiyor nasıl olucak bu yardım Lütfen :(

Üst Alt