OmegA™ v4.6 Ultimate Final C6v40 Port 5800 | 5230 | 5530 | X6

Sponsorlu Bağlantılar

TheRock72

Üye
öncellikle çok iyi bir fw ye benziyor. ellerine emeğine sağlık. ancak şöyle bir sorun var. roofs2 dostasını açtığımda versiyon dosyalarında 5800 için versiyon nosu 40, rm kodu 612 görünüyor.
sw.txt dosyasında:
v 40.0.021\n17-05-11\nRM-612\n(c) Nokia

fwid1.txt dosyasında
id=core
version=RM-612_40.0.021

fwid3.txt dosyasında
id=customer
version=40.0.021.218.01

product.txt dosyasında
Manufacturer=Nokia
Model=C6-00
Product=RM-612
Revision=01

gibi....

bu durum daha önce kullandığım bir fw de de vardı ve bazı sorunlara neden oldu en basitinden 356 da alınmış yedekleri görmedi. bu durumu nasıl düzeltebiliriz. sırf bu nedenle fwyi flashlamayı erteledim -ki denemeyi çok istiyorum

not: acaba yanlış roofs2 ve core dosyası mı indirdim diye ikinci kez indirdim ama sorun aynı. belki upload sırasında bir hatada olmuş olabilir.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Doğru dosyaları indirmişsin. 5800 lar için v52.0.101 için ayrı, v52.0.007 için ayrı versiyon yaması yayınlayacağım. O yamaları kullanarak sorunları çözebilirsin.

Aleksandar

Aleksandar

Üye
Yok bende kurdum ayarlardan girdiğimde RM-612 , V40 , C6 yazıyo. Ama bi problem yaşamadım.

Bu arada Rambo kardeşim videoların, resimlerde çıkmaması için bi mod var mı acaba? Sadece Videolar bölümünde gözüksün istiyorum.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Yinede ben yamaları yayınladım. Güncelleme çıkıyor şeklinde sorular geliyor. Önüne geçmiş oluruz.

Öyle bir yama yok elimde. Mod olarak bulabilirsen bana bildir yayınlayayım.

--

Edit: 5800 sahipleri için hem v52.0.101 için hem de v52.0.007 için ayrı ayrı versiyon düzeltme yamasını çıkardım. Linklerini konuya ekledim.

TheRock72

Üye
Yinede ben yamaları yayınladım. Güncelleme çıkıyor şeklinde sorular geliyor. Önüne geçmiş oluruz.

Öyle bir yama yok elimde. Mod olarak bulabilirsen bana bildir yayınlayayım.

--

Edit: 5800 sahipleri için hem v52.0.101 için hem de v52.0.007 için ayrı ayrı versiyon düzeltme yamasını çıkardım. Linklerini konuya ekledim.

teşekkür ederim bu gece flashlayabilirim artık

TeAmo42

TeAmo42

Üye
peki videolar için ne yapacagız onlarıda görmüyor? bide müzikleri o klasöre atmadan görmüyor mu?

djkeles

djkeles

Üye
3d fotoğraf görüntüleyicisi çalışmıyor bi yardım edermisiniz

Aleksandar

Aleksandar

Üye
1. Sayfada yüklenmesi gereken programlar adlı rar dosyasını indirip ordan kurunuz.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Arkadaşlar konuyu okumadan soru sormayın. Artık bilinen soru(n)ları cevaplamıyorum.

tahacan1

Üye
Guzel kardesım bu Telefon Guncellemesı cıkıyor. Neden_?

----------Eklendi @ 09:49:48 ---------- Yazıldı @ 09:49:25 ----------

Bırde GPS uydu baglantısı yapmıyor.. :(

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İyi kuramamışsın demekki. Telefon güncellemesini gidermek için konuya yeni eklediğim 5800 için versiyon düzeltme yamasını kullan.

----------Eklendi @ 10:50:18 ---------- Yazıldı @ 10:03:54 ----------

Konuya "Ev ekranındaki alt orta arama tuşuna telefon simgesi" yaması eklendi.

tahacan1

Üye
ustam kızmada bısey dıycem :D

senden bır rıcam olsa yanı butun yamaları QT falan fılan yanı tamamıyla 4 4 luk bır sekılde yenıden duzenlesende bızde alıp kursa bu MUTHIS CFW yı nasıl olur ustam :D

Aleksandar

Aleksandar

Üye
Rambo kardeşim, Telefon güncellemesini giderme ve Orta arama tuşuna Telefon simgesi koyma yamalarını kurmak için illa flashlamam mı gerekli? Bilgisayarım arkadaşta olduğundan telefonla girdim siteye, cevaplarsan sevinirim. Şu anda pek göze alamıyorum flashlamayı ve memnunum ama basit bi yolu varsa ekleme yapabilirim. saygılar.

canoner

Üye
cfw yı kurdum kullandım bıraz hersey gayet guzel hersey duzgun bı sekılde calısıo hızıda yerinde daha oncekı yukledım cfwlerde karsılastıgım hataların sıkıtınların hıc bırı yok yapan arkdasın elıne saglık...

buRceee

Üye
Odeon dosyasının içine atmama ragmen winscard.dll hatası alıyorum ?

canoner

Üye
Odeon dosyasının içine atmama ragmen winscard.dll hatası alıyorum ?

win7 kullanıyorsan uyumluluk ayarları xp sevis pack 3 yap yönetici olarak calıstır ve jaf ait olan sımgelerın hep masa ustunde olsun bıde ole dene..

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
@tahacan1: Konudaki C6v40 portlarına sorunsuz kurulabilen QT yi indirip kurabilirsin.

@Aleksandar: Maalesef bazılarını kurulum yaptığımda "Dahili bileşen" hatası veriyor. Nedeni dosyaların o anda açık ve kullanılıyor olması olabilir. O yüzden flash gerekiyor. Bence biraz daha bekle, belki birkaç yama daha eklerim, tümünü tek seferde flashlarsın benim gibi.

@buRceee: Windows 7 32-Bit kullanıyorum ve Windows Vista uyumluluğuyla sorunsuz çalıştırabiliyorum. Birde böyle dene.

@canoner: Yardımın için teşekkürler.

alemci216

Üye
Rambo kardeş öncelikle çok teşekkür ederim bu güzel cfw'yi bizlere sunduğun için. Herşey çok güzel yalnız bi sorun var benim telefonda.

Ev ekranındaki widgetta müzik çalar'ı ekliyorum ama çalışmıyor. Birde müzik çalara girdiğimde hiç bir zaman üstteki şimdi çalınıyor bölümüde çıkmıyor.

Neden böyle olmuştur acaba??

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
CFW eksik kurumluş. Sıfırdan ve hafıza kartından sistem klasörlerini silmeyi unutmamak şartıyla CFW yi kurmalısın.

By_Casparov

By_Casparov

Üye
dostum ben bunu bugün yükledim güzel hoş ama geç tepki verip sensör çalışmıyo!.. o yüzden orjinale döndüm ama dönerken modlama yaptım sadece.. Lütfen bu sorunu giderin ya :(

Üst Alt