Ölüm gemisinde 5 cesede daha ulaşıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bydexer

bydexer

Üye
    Konu Sahibi[h=2]İtalya'da geçtiğimiz cuma gecesi kayalıklara çarparak karaya oturan yolcu gemisinde 5 kişinin daha cesetlerine ulaşıldı.[/h]
Geminin gövdesini patlatarak içeri giren kurtarma ekipleri 5 kişinin daha cesedine ulaştı. İtalyan yetkililer ölü sayısının artmasından endişe ediyor.


Toskana bölgesi sahillerindeki Giglio adası açıklarında ''Costa Concordia'' isimli geminin kayalıklara çarpması sonucu meydana gelen kazada kaybolan 29 kişinin uyrukları da açıklandı.


[h=4]EN ÇOK ALMANLAR KAYIP[/h] İtalyan yetkililer, kayıp olduğu tespit edilen 29 kişiden 14'ünün Alman, 6'sının İtalyan, 4'ünün Fransız, 2'sinin Amerikan, birinin Macar, birinin Hindu, birinin de Perulu olduğunu açıkladı.


[h=4]DÜN ULAŞILAN CESEDİN KİMLİĞİ TESPİT EDİLEMEDİ[/h] Yetkililer, kazadan sonra dün ulaşılan altıncı cesedin kimliğinin henüz tespit edilemediğini, ancak bu kişinin muhtemelen kayıp listesinde bulunanlardan biri olduğunun tahmin edildiğini ifade etti.


[h=4]YOLCU BAŞINA 10 BİN EURO TAZMİNAT[/h] Costa Concordia gemisini işleten şirketin felakete uğrayan her bir yolcu için en az 10 bin Euro tazminat ödeyeceği belirtildi. Kaza sırasında gemide 4 bin 229 yolcu bulunuyordu.

 
mstf_l

mstf_l

Üye
ne gemisiymis ki bu her milletten insan var
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt