Öldükten 3 saat sonra kabirden çıkarılan genç

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alyz

Üye
    Konu Sahibi
Öldükten 3 saat sonra kabirden çıkarılan genç

Fotoĝrafta Ommanın devlet
hastanesinde ölen 18 yaşlı
gencin resmi. Gencin cesedi
gömüldükten sonra üç saat
sonra babasının talebi üzerine
kabirden geri çıkarılmıştı. Hastanede vefat eden genç
aynı gün hoca tarafından
yıkanmış, cenaze kılınıp
defnedilmişti. Görgü tanıkların,
akrabaların ve doktorların
ifadelerine göre genç siyah saçlı, hiç bir yerinde kırık,
dövülme veya işkence yeri
olmadıĝı şekilde
defnedilldiĝini ifade ediyorlar.
Fakat gömüldükten üç saat
sonra babası doktorların oĝlunun ölüme sebep olan
dianoza şüphe eder ve oĝlunun
kabirden çıkartılıp otopsi
yapılmasına talep etmişti.
Üç saat önce defnedilen genç
çıkarıldıktan sonra, onu gören aile fertleri ve tüm akrabaları
şok olmuşlar. Çünkü kabire
koydukları genç idi, fakat üç
saat sonra önlerinde yatan
saçları bem-beyaz olan, sanki
çok ihtiyar bir insanın cesedi idi. Saçları beyaz, bütün
bedenine inanılmaz seviyede
işkence ve azab vermenin
izleri bulunuyordu. Ellerin,
kolların ve ayakların kemikleri
kırık vaziyette. Kaburga kemikleri kırık ve bedenin
içeresine inanılmaz bir şiddetle
basık durumdaydılar. Bütün
bedeni ve yüzü yekpare bir
morluk hale gelmişti. Kurtuluşu
artık ummayan ve sonsuz acıya mazhar olduĝu açık
gözlerinden ve kurumuş
kandan gencin inanılmaz bir
işkenceye tutulduĝunu
gösteriyor
Ölen gencin akrabaları İslam âlimlere yöneldiler. Onlar da
durumu öĝrendikten sonra,
hepsi dilbirliĝi ile Kabir
azabının ibretli bir örneĝin
olduĝunu ifade ettiler

konuyu buraya açmamın sebebi dini bölüme pek ilgi gösterilmiyor hem ilginç bi olay rica ediyorum kaldırMAyın [onlara hakikatın en doğrusunu gösterseniz dahi inanmazlar çünkü Allah kalplerini mühürlemiştir]

• Beğen
Tepkiler: hitafnalsa, alaStar ve nazlican

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Allah günahlarımızı affetsin.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Allahü teala ümmeti Muhammedi kabir azabından korusun. Yalnız bu resme inanmadığımı da belirtmeliyim.

turaniaCCC

turaniaCCC

Üye
kabir ya cennet bahçelerinden bir bahçe, yada cehennem çukurlarından bir çukurdur.

nazlican

Üye
ALLAH yardımcımız olsun doğru yoldan ayırmasın..

Mufche

Mufche

Üye
Allah sonumuzu hayır etsin.

alyz

Üye
    Konu Sahibi
Allahü teala ümmeti Muhammedi kabir azabından korusun. Yalnız bu resme inanmadığımı da belirtmeliyim.

kabirden çıkarılmış halinde çok resim varda inanmanız için koydum Bunu geç olmadan tevbe etmek gerek

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
kabirden çıkarılmış halinde çok resim varda inanmanız için koydum Bunu geç olmadan tevbe etmek gerek
Tevbe har anımızda gerek tabi, Allah sonumuzu hayreylesin.

Dereck

Dereck

Üye
İnternette bunun gibi birçok asılsız hikayeler var.. İğrenç bir resim bulunuyor ve onun üzerinden hikayeler üretiliyor. Gerçekleğini kimse bilemez.. Ama kabir azabınında 1001 çeşidi var Allah günahlarımızı affetsin..

alaStar

alaStar

Üye
Allah kabir azabından korusun

alyz

Üye
    Konu Sahibi
İnternette bunun gibi birçok asılsız hikayeler var.. İğrenç bir resim bulunuyor ve onun üzerinden hikayeler üretiliyor. Gerçekleğini kimse bilemez.. Ama kabir azabınında 1001 çeşidi var Allah günahlarımızı affetsin..

nedense bizim türk milleti ilginç bi olaya hep yalan der

Dereck

Dereck

Üye
nedense bizim türk milleti ilginç bi olaya hep yalan der

Hayır tam tersi bu tür olaylara hep inanıldığı için bunun gibi birçok uydurulmuş hikayeler var. Eğer ibretlik birşeyler yayınlamak istiyorsanız hadisi şeriflerde Kuran-ı Kerimde birçok ibretlik olaylar mevcut böyle asılsız şeyler yayınlamak yerine kaynak gösterebileceğiniz şeyler yayınlayın onların arkasında durun :)

msy2017

msy2017

Üye
aminnn

alyz

Üye
    Konu Sahibi
Hayır tam tersi bu tür olaylara hep inanıldığı için bunun gibi birçok uydurulmuş hikayeler var. Eğer ibretlik birşeyler yayınlamak istiyorsanız hadisi şeriflerde Kuran-ı Kerimde birçok ibretlik olaylar mevcut böyle asılsız şeyler yayınlamak yerine kaynak gösterebileceğiniz şeyler yayınlayın onların arkasında durun :)

bu olayda yalan nerde geçiyor acaba onu merak ettim biraz düşününce bir insan böyle bişeyi kendi kafasından uyduramaz gibime geliyor

Dereck

Dereck

Üye
bu olayda yalan nerde geçiyor acaba onu merak ettim biraz düşününce bir insan böyle bişeyi kendi kafasından uyduramaz gibime geliyor

Yaşınız daha çok küçük ileriki yıllarda anlarsınız internette nelere inanıp nelere inanmamanız gerektiğini. Ben yalan demiyorum böyle birşey elbette mümkündür hiçbirimizin aklımızın almayacağı kabir azapları var Allah bizleri kabir azabından korusun. İllaki bu tür ibretlik şeyleri merakediyorsanız açın Kur'an-ı Kerim okuyun asılsız,kaynak belirtilmeden yazılan şeylere inanmayın. Bu tür gördüğünüz her yazıya inanırsanız yanlış düşüncelere, yanlış yollara saparsınız. Tek doğru vardır o da Kur'an-ı Kerim' ​dir. Üşenmeyin açın okuyun.

alyz

Üye
    Konu Sahibi
Yaşınız daha çok küçük ileriki yıllarda anlarsınız internette nelere inanıp nelere inanmamanız gerektiğini. Ben yalan demiyorum böyle birşey elbette mümkündür hiçbirimizin aklımızın almayacağı kabir azapları var Allah bizleri kabir azabından korusun. İllaki bu tür ibretlik şeyleri merakediyorsanız açın Kur'an-ı Kerim okuyun asılsız,kaynak belirtilmeden yazılan şeylere inanmayın. Bu tür gördüğünüz her yazıya inanırsanız yanlış düşüncelere, yanlış yollara saparsınız. Tek doğru vardır o da Kur'an-ı Kerim' ​dir. Üşenmeyin açın okuyun.

okuyunca yoldan sapmak deilde doğru yola saptım diyebilirim yalanda olsa böyle ibretlik olaylara ihtiyacımız var :D
ancak yalan oldugunu zannetmiyorum

Ekşi Erik

Ekşi Erik

Üye
İnternette gezen bu tür asılsız hikayeleri belgelerle yalanlayan bir site vardı. Bu cesetin diğer fotoğraflarını da gösteriyordu. İşin aslı başka yani yalan hikaye.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Saçma..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...