Okumak istiyor muyum?

Sponsorlu Bağlantılar

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Okumak istiyor muyum?
Evet okumak istiyor muyum, istemiyor muyum? :/
Evdeki yeni konu bu ben sanırım okumak istemiyorum. Ama aynı zamanda da bu durum beni korkutuyo. Gerekli mi ki acaba? Sürekli bilgisayara yoğunlaşsam ordan ekmek kazanamaz mıyım ki acep :bilmm:

zombaka

zombaka

Üye
okuma benim gibi sürün gör dünya kaç bucak

-efşan

-efşan

Üye
Okumalısın, bence başka bir kaide yok.

OPC

OPC

Üye
Bilgisayar okuyacaksın o zaman başka çare yok adaş dersleri sevmiyor olabilirsin mesela bende lisede mesleklere ayrılma imkanımız olsun isterdim alanında profesör kişiler yetişirdi hem de sevdiğimiz bir şeyi yapmış olurduk ama yapıcak bir şey yok işte

-efşan

-efşan

Üye
Kardeşim ben okuyamadım lâkin iş hususunda bir sıkıntı olmadı hiç. Örneğin yat kaptanlığım var, parası da hayli iyi. Yahut vardiya zabitliğim var, yine parası çok iyi.
Yani sadece kafanı çalıştır ve kazan.
Atik ol, kâfi.

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar okuyacaksın o zaman başka çare yok adaş dersleri sevmiyor olabilirsin mesela bende lisede mesleklere ayrılma imkanımız olsun isterdim alanında profesör kişiler yetişirdi hem de sevdiğimiz bir şeyi yapmış olurduk ama yapıcak bir şey yok işte

Aslında küçükken yani lise 1 de falan 5 yaş gerim oluyo yani hep telefoncuda çalışmak istedim. Telefoncu derken yeni modeller özellikler üretme gibi yani mühendisi :)

- - - Eklendi - - -

Kardeşim ben okuyamadım lâkin iş hususunda bir sıkıntı olmadı hiç. Örneğin yat kaptanlığım var, parası da hayli iyi. Yahut vardiya zabitliğim var, yine parası çok iyi.
Yani sadece kafanı çalıştır ve kazan.
Atik ol, kâfi.

Düşünülebilir aslında sürekli gündemi takip ederek Açık olan mesleklere yönelmek

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Sadece bilgisayar başından para kazanabilceğin çok yer var ama ilk önce yaratıcı olman lazım yeni fikirlere açık olup geliceğe yönelik düşüncelerin fizibilestini yapman lazım.
Aslında aklıma bu konuda ilk gelen isim yemek sepetinin sahibi

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
en azından dene hayat senin karar senin

MrExpert

MrExpert

Üye
Kafanı çalıştırırsan Okuyanlardan daha çok kazanırsın okuyup bir öğretmen olsan bir ferrari alamazsın ama Belki ticaret yaparak ehli olursun ve 10larca alacak para kazanabilirsin.

achambo

achambo

Üye
Kafanı çalıştırırsan Okuyanlardan daha çok kazanırsın okuyup bir öğretmen olsan bir ferrari alamazsın ama Belki ticaret yaparak ehli olursun ve 10larca alacak para kazanabilirsin.

okuyup ticaret yapsa:hmmm

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Ticarete tam atılmasını aslında hiç tavsiye etmem neden dersen aynı kişiyi 4 yıl sonra tanımayacağın hale bile dönüştürebiliyor ticaret.
Küçük yaştan beri patron-müdürlerle çok içli dışlı oldum,hani filimlerde izlersiniz ya parayı kazanınca canavara dönüşen tipler,işte öyle insanları iş hayatımda çok gördüm o yüzden patron-müdürlere karşı ben pek itibar görstermem,para kazanınca değişeceğime sürünürüm ama kendimi komik duruma düşürmem bu benim için daha mantıklıdır tabiki herkesin düşüncesi farklıdır

MrExpert

MrExpert

Üye
Ticarete tam atılmasını aslında hiç tavsiye etmem neden dersen aynı kişiyi 4 yıl sonra tanımayacağın hale bile dönüştürebiliyor ticaret.
Küçük yaştan beri patron-müdürlerle çok içli dışlı oldum,hani filimlerde izlersiniz ya parayı kazanınca canavara dönüşen tipler,işte öyle insanları iş hayatımda çok gördüm o yüzden patron-müdürlere karşı ben pek itibar görstermem,para kazanınca değişeceğime sürünürüm ama kendimi komik duruma düşürmem bu benim için daha mantıklıdır tabiki herkesin düşüncesi farklıdır

Ticareti örnek olarak verdim veya başka bir meslek öğrenilebilir.

• Beğen
Tepkiler: nokia_belle
ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
en azından dene hayat senin karar senin

Hangisini?

- - - Eklendi - - -

Belkide dediğin gibi ama bakalım ya zaman herşeye çözüm

- - - Eklendi - - -

Sadece bilgisayar başından para kazanabilceğin çok yer var ama ilk önce yaratıcı olman lazım yeni fikirlere açık olup geliceğe yönelik düşüncelerin fizibilestini yapman lazım.
Aslında aklıma bu konuda ilk gelen isim yemek sepetinin sahibi

Orjinal biri değilim :(

Akıncı

Akıncı

Üye
okumayacanda ne yapacan

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
Çalışcam müco başka ne yapacam :)

Akıncı

Akıncı

Üye
okuyupda daha iyi işte çalışsan :)

ismail

ismail

Üye
    Konu Sahibi
okumamış adamlar da çok iyi işlerde çalışıyo gelecektede olaur mu böyle. Hem belki borsaya atılırım

Akıncı

Akıncı

Üye
istisnalar kaideyi bozmaz

Akıncı

Akıncı

Üye
saçmalama okumak iyidir üniversite okuyorsun zaten

Üst Alt