okullarda tablet

Sponsorlu Bağlantılar

sefkann

Üye
    Konu Sahibi
okullarda tablet
hani okullarda tablet pc verilecek ya sizce markası ve özellikleri ne olabilir 9.sınıfa gidiyorum

mstf_l

mstf_l

Üye
fatih projesi kapsaminda uretilen turk mali tabletler zaten e kitap acmaktan baska bisey yapmaz umitlenme hic bosuna :oke:

• Beğen
Tepkiler: blackkdevi

sefkann

Üye
    Konu Sahibi
fatih projesi kapsaminda uretilen turk mali tabletler zaten e kitap acmaktan baska bisey yapmaz umitlenme hic bosuna :oke:
bi yönden doğru diyon ama işşallah güzel olur yoksa kendim almak zorunda kalırım

tunags23

Üye
o proje diger secimlerde cikacak.yani sen mezun olnca :D

Mert045

Mert045

Üye
markası general mobile yapımlara 15 20 gün önce başlandı 2. Dönem verilecek %100 yerli yapım olacak ve normal tabletten bi farkı yok .

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
ya ipad verdiklerini düşünsenize :) tabi vermezler ama hayal etmek hoşuma gidiyo :)

• Beğen
Tepkiler: ßy Mirza

sefkann

Üye
    Konu Sahibi
markası general mobile yapımlara 15 20 gün önce başlandı 2. Dönem verilecek 0 yerli yapım olacak ve normal tabletten bi farkı yok .

özelliklerini söylersen sevinirim ram falan işletim sistemi falan şimdiden teşekkürler

mertcb

mertcb

Üye
Kardeş ben de 9. sınıfım ama bir şey beklemiyorum e-kitap vercekler büyük ihtimal tablet dediklerine bakma ipad vercekleri hali yok verseler fena olmaz gerçi :d:
Ya da belki tabi çok düşük bir ihtimal android bir tablet verirler tablet verirlerse tabi özellikleri en vasat android telefonların donanımı gibi olur :ehe

sefkann

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş ben de 9. sınıfım ama bir şey beklemiyorum e-kitap vercekler büyük ihtimal tablet dediklerine bakma ipad vercekleri hali yok verseler fena olmaz gerçi :d:
Ya da belki tabi çok düşük bir ihtimal android bir tablet verirler tablet verirlerse tabi özellikleri en vasat android telefonların donanımı gibi olur :ehe

bi yönden katılıyorumda şşşallah iii özellikleri olur

kutagdu

Üye
size verilecek olan tabletler dün 800 liradan satışa sunuldu kardeşim. General Mobile e-tab 32GB. Özellikleri de tasarımı da baya baya iyi. Dün basın toplantısı oldu hatta, hangi gazetenin internet sitesine girip baksan görürsün ayrıntılarını. cnn türk teki haberin linki bu. özelliklerini de kopyala-yapıştır yapayım senin için buraya :)

• İşletim Sistemi
    • İşletim Sistemi : Android
    • Android Versiyonu : 2.3 (Gingerbread)
  • Ekran
    • Ekran Boyutu : 16:9 geniş ekran, 8,9"
    • Ekran Çözünürlüğü : 1280*768 pixel
    • IPS LCD Teknolojisi : Her Açıdan Mükemmel Görüntü
    • Parlaklık : 380nit
    • Dokunmatik Ekran : 5 Nokta Kapasitif Dokunmatik Ekran
  • Hafıza
    • RAM : 512MB
    • Harici Kart Tipi : Micro SD
    • Harici Kart Desteği : 32GB'a kadar
  • Telefon
    • Pil : 6000 mAh Li-polymer
    • Çalışma Süresi : 6 saat video izletebilme
    • Sensörler : 3 Eksenli Accelerometre sensörü, 3 eksenli manyetik alan sensörü, 3 eksenli gyro sensörü, Yerçekimi sensörü, Işık sensörü
    • Çalışma Isısı : -5 ℃ ~ 40 ℃
  • İşlemci
    • Tipi : Cortex A8
    • Saat Hızı : 1Ghz
  • Bağlantılar
    • Bağlantılar : Bluetooth, Wifi
    • Wifi Desteği : 802.11 b, 802.11 g, 802.11 n
    • Bluetooth Desteği : 2,1+EDR
  • Multi Media
    • Multi Media Desteği : MP3, MPEG4, WAV, AAC, WMA, WMV, ASF, AVI, MKV, 3GP, Jpeg, Png, Bmp, Gif
    • Kulaklık Jakı : 3,5mm
    • Dolby Sound Ses Sistemi : Var
  • Kamera
    • Ön Kamera : 1.3M Pixel

sefkann

Üye
    Konu Sahibi
size verilecek olan tabletler dün 800 liradan satışa sunuldu kardeşim. General Mobile e-tab 32GB. Özellikleri de tasarımı da baya baya iyi. Dün basın toplantısı oldu hatta, hangi gazetenin internet sitesine girip baksan görürsün ayrıntılarını. cnn türk teki haberin linki bu. özelliklerini de kopyala-yapıştır yapayım senin için buraya :)

• İşletim Sistemi
  • Ekran
  • Hafıza
  • Telefon
    • Sensörler : 3 Eksenli Accelerometre sensörü, 3 eksenli manyetik alan sensörü, 3 eksenli gyro sensörü, Yerçekimi sensörü, Işık sensörü
  • İşlemci
  • Bağlantılar
  • Multi Media
    • Multi Media Desteği : MP3, MPEG4, WAV, AAC, WMA, WMV, ASF, AVI, MKV, 3GP, Jpeg, Png, Bmp, Gif
  • Kamera

whayy güzelmiş sevdim

PC Delisi bebe

Üye
markası general mobile yapımlara 15 20 gün önce başlandı 2. Dönem verilecek 0 yerli yapım olacak ve normal tabletten bi farkı yok .
sen etabdan bahsediyorsun ve daha ihale verilmedi

PC Delisi bebe

Üye

• İşletim Sistemi
  • Ekran
  • Hafıza
  • Telefon
  • İşlemci
  • Bağlantılar
  • Multi Media
  • Kamera

Tamam sağol ama daha genaral mobile veya başka bir markaya ihale verilmedi ve bizi umutlandırma:angry:Ve söyliyim Sen özellikleri ayarlarken hem siteye bakıp öyle düzenlemişsin VE SON OLARAK KAMERAYI UYDURMUŞSUN!!!!!! Yani yalan yazıyorsun.:off::kotu::dry:

arslansem

arslansem

Üye
İhale Vestel'in ve üretim tüm hızıyla devam ediyor :oke:

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bizim üniversitede dağıtacakmış

arslansem

arslansem

Üye
O buna bağlı değildir kardeşim

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Evet bende öyle düşünüyorum zaten özel üni :D Ama iyi birşey vereceklerini zannetmiyorum.

arslansem

arslansem

Üye
Özel vurgusu da yapacaksın illa :D

kutagdu

Üye
Tamam sağol ama daha genaral mobile veya başka bir markaya ihale verilmedi ve bizi umutlandırma:angry:Ve söyliyim Sen özellikleri ayarlarken hem siteye bakıp öyle düzenlemişsin VE SON OLARAK KAMERAYI UYDURMUŞSUN!!!!!! Yani yalan yazıyorsun.:off::kotu::dry:

ihale daha verilmedi ama bence general mobile alır çünkü yerli üretim diyerek bakan çok destekliyor. tabi bilemem ama son olarak android olma zorunluluğu getirdiler. sanırım dün resmi açıklama yapıldı. bu durumda apple ve blackberry otomatikman elendi. ayrıca yalan falan yazmıyorum. websitelerine gir e-tab a tıkla. yukarda teknik özellikler var ona tıkla. gördüğün bu olur genç. ben kopyala yapıştır yaptım. biraz araştırsan bulurdun.