Okula Çakı Götürdüm..

 • 20 Eylül 2012
 • 946 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Beyler aslında arkadaşların tavsiyesine uyup götürmeyecektim çakıyı. Sabah çantamı falan hazırladım sabah 6'da. Sonra okula gittik sınıfa çıktım kalemleri çıkarıyordum çantadan bir baktım çakı yanımda,

  Ben bunu çantama koydum tekrardan ama içimden sövüyorum. Derslere geçiyordu bizim okulda 4.dersten sonra öğle tenefüsü bende aşağı indim basketbol oynamak için gerçi futbol oynadım arkadaşlarla da neyse. İşte bir yandan da düşünüyorum acaba çakıyı cebime mi atsaydım moku yiyeceğim diye biri bulursa. Futbol oynarken bir anda hocalar geldi ama sürüsüyle bütün disiplin kurulu. Geldiler bizim arkadaşlarla beraber sıraya çektiler bizi dincisinden edebiyatçısına hepsi orada. Müdür konuşmaya başladı" lan siz akıllanmayacak mısınız" diye? İşte bizim Emre var saf biraz enteresan bir tip bir anda bağırmaya başladı "lan ne diyon sen" diye işte biz öylece kaldık bu emre spastiğini müdür herkesin ortasında linç etti bildiğiniz ağzı yüzü dağıldı çocuğun bunu miklediler okuldan sonra zaten.

  Ben de rahatlamıştım oh kurtuldum bu olay sayesinde diye. İşte sonra sınıftayız ders coğrafya bir anda sınıfa girdi, nerde o x serserisi diye bağırdı, x ben oluyorum. Ben de burdayım hocam dedim. Dedi gel lan odama serseri herif senle orda görüşeçeğiz dedi, bende buna dedim ne söyleyeceksen sınıfın önünde söyle ulan dedim. Sonra diğer hocalar geldi beni sınıftan aldı ama ben ana avrat giriyorum sonra disiplin kuruluna aldılar meğer hepsi zebaniymiş beni zindana attılar şu an zebanilanddan yazıyorum.
   


  Yazan: Eni Vici Vokke
 2. zindan yok :zong:

  - - - Eklendi - - -

  Ne guzel hikaye yaziyo biraz destek yauv :hmmm
   
 3. aynen lan kimse kıymetimi bilmiyor :bann:
   
 4. aynen ben de çok şaşırdım sonunda zindan yok :zong: direk hikayenin sonuna baktım :)
   
 5. Paşa senin zindanların hastası oldum yav, helal sana :sarıl:
   
 6. arkadaşım kendine sövdürmekmi istiyon :D
   
 7. zindannn
   
 8. harikasin ya okurken zevk aliyorum gercekten :Dd
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 21:02