Okul Müdürlerinin Gülmekten Yaran Sözleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Love Prince

Love Prince

Üye
    Konu Sahibi
Okul Müdürlerinin Gülmekten Yaran Sözleri
istiklal marşı öncesi müdür gaza gelmiş elinde mikrofon tükürüklerini ön sıradak...ilere sıçrata sıçrata bağırmaktadır:
-bu nasıl iştir kardeşim??bütün tuvaletler tıkalı.boruları temizleyelim dedik içinden kola kutuları,cips paketleri,bisküvi poşetleri çıktı.ulan sizin yediğinizle sıçtığınız bir mi?? ne işi var kola kutusunun tuvalette???

Gerçi müdür yardımcısıydı o zamanlar ama bunu söyledi herif ya ;

-arkadaşlar, bundan sonra kaçmayı yasakladım!

yer sıradan bi anadolu lisesi sene 2002 galiba. o enteresan kişilik(müdür) sahnede:
-sakal tıraşlarınızı olup da gelin "özellikle" erkekler için söylüyorum!

istiklal marşı öncesi sessizliği sağlayamayan müdürümüz gözüne kurbanını kestirir ve

''sen uzun boylu konusma. seni buraya çıkarır herkesin içinde izzet-i nefsini rencide ederim''

sabah sabah bütün öğrencileri gülerek uyandırabilen sözlerdir.
gene o sabahların birinde ;
-okula aşortmanla gelmeyin.

bir fen lisesinde, sessiz ortamın bozulduğu düşüncesiyle müdür tarafından, bahçede basketbol oynayan öğrencilere yapılan efsane yakarış:

"lan olum sektirmeden oynayın şunu!!"

daha ali ata bak cümlesini kurarken bile zorluk çeken dördüncü sınıf öğrencilerine sabah töreninde dönüp gayet ciddi bir şekilde ;
+ evet dördüncü sınıflar bu yaptığınız hiç etik değil!
- ?!?!?!ne tik ???

-evet çocuklar okulumuz yaz uygulamasına geçmiştir, artık kısa kollu kravat giyebilirsiniz.

tenefüs zili çalmış hocanın gelmesi beklenmektedir, yani sınıf azgınlık halinde (yer:meslek lisesi)

ben arkadaşın ittiği sırayı geri çekmeye çalışıyorum, çekerkende metalin betona sürtmesinden dolayı "zoaaaarttt" diye bir ses geliyor sıradan.
tam o esnada sevgili müdürümüz içeri girdi, bana baktı;

"kaldırmadan çekme oğlum, gelmez!" dedi

saçlarını protesto amacıyla sıfıra vurduran öğrencileri bir kenara çekip, bas bas bağırarak:

- yarın bu saçlar uzayacak!!!

- Lan olum fotoğraf çektirmeye sakallı gidiyormuşsunuz, adamlar fotoşopunan sakalları silmeye uğraşıyorlarmış. adam gibi tıraşınızı olup gidin."

okulun ilk günü kendisinin konuşmasını çok, pek çok istemekte olan öğrencilere, müdür beyin ağzından dökülen kelimeler ;
- "susmazsanız konuşmam ^!
- ???^'+??'+

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 566228
Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
bunlar cidden dendi mi ya vay be ne müdürler var:kop:
''susmazsanız konuşmam''
bu güzelmiş.....:kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt