Okul İçin Web Sitesi Kurucaz

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Okul İçin Web Sitesi Kurucaz
Arkadaşlar merhaba okulda bu sene HTML dersleri görmeye başladık okuldaki hocalarda bu yaptığımız HTML uygulamalarını bir ücretsiz domain ve web hosting ile bir siteye aktarmaya karar verdiler her öğrencinin kendine ait bir web sitesi olucak bende biraz araştırma yaptım bu konuda. Bu tarz firmaların bir çok özelliği var yok 5 adet e-mail yok mysqual veri tabanı vs vs şimdi benim öğrenmek istediğim şu bu bedava servislerden yararlanırken hangi özelliklerine dikkat etmem gerekir

edit : web sitesi o kadar geniş çaplı olmayacak benim sitem bir teknoloji haberleri sitesi olacak ancak okulda hocaya da bu servisi önericem herkesin farklı farklı site tercihleri olacağı için hepimize uygun bir servis arıyorum

Son olarak sizin önerdiğiniz servisler varsa bunları da yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

H0lligan

Üye
çok basit bir tane önericemde demo olarak beleş işine yararmı :ehe

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: H0lligan
general4242

general4242

Üye
Ben html bilgisine sahip olmadan weebly kullaniyorum :D
indirmesepeti.weebly.com

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen

H0lligan

Üye
bugün şansıma karşıma çıkdı hiç kullanmadım bak istersen

UpOneTR

UpOneTR

Üye
hostinger var hosting sitesi domain olarak da .tk .cf gibi domainler alabilirsin beleş oalrak

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bu tarz servisler baya var benim istediğim sizin kullanilta önerdiğini bi yer var mi birde bu servislerden yararlanırken nelere dikkat etmem gerek

general4242

general4242

Üye
Hocam bana kalsa ben site bile kurmam :ehe ama HTML dersleri aldığımız için birazda heveslenelim diye hoca istiyor :ehe
Sen o egitimi aliyorsan site kurma isinden baya zevk alman gerek. Okudugun dersi sevmelisin yani. Yoksa pc de basarili olamazsin.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Sen o egitimi aliyorsan site kurma isinden baya zevk alman gerek. Okudugun dersi sevmelisin yani. Yoksa pc de basarili olamazsin.

Ben zaten yaptigim isten keyif aliyorum su an bize ogretilenler internette 10 dk lik videolarda gosterilen seyler :zzz: ayrica benim amacim zaten yazilim muhendisi olmak uygulama program vs gelistirmek istiyorum boyle basit seylerle ugrasmak degil

• Beğen
Tepkiler: general4242 ve H0lligan
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Ben zaten yaptigim isten keyif aliyorum su an bize ogretilenler internette 10 dk lik videolarda gosterilen seyler :zzz: ayrica benim amacim zaten yazilim muhendisi olmak uygulama program vs gelistirmek istiyorum boyle basit seylerle ugrasmak degil
Böyle basit işlere burun kıvırırsan biraz zor mühendis olursun googlda her şey var güzel kardeşim

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Böyle basit işlere burun kıvırırsan biraz zor mühendis olursun googlda her şey var güzel kardeşim

Sen rahat ol hocam benim burun kivirdigim isleri cok kolay yaptigim icin burun kiviriyorum derste butun sinif cabalarken ben coktan verilen isi bitirmis ustune bi kac bisey daha atmakla mesgul oluyorum ;)

• Beğen

H0lligan

Üye
Sen rahat ol hocam benim burun kivirdigim isleri cok kolay yaptigim icin burun kiviriyorum derste butun sinif cabalarken ben coktan verilen isi bitirmis ustune bi kac bisey daha atmakla mesgul oluyorum ;)
şimdi burda denecek çok güzel birşey varda bozmim havanı devam et sen :ehe

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
şimdi burda denecek çok güzel birşey varda bozmim havanı devam et sen :ehe

O yüzden cevap vermedim güzel kardeşim yorma kendini :)

Hava attigim falan yok rahat olun siz ;)

@H0lligan ne diceksen whatsapp tan de merak ettim :ehe

@UpOneTR onerecegin bi servis vs yoksa bos muhabbet yapma
yo konu ile alakasız dı söyliceğim şey

Hep sen sulandiriyon bu konulari zaten :ehe

• Beğen
yasin213

yasin213

Üye
Wix.com işine yarar sanırım, 1 yıl kadar önce basit bir site kurmuştum. Şimdi baktım halâ çalışıyor.

Cann Karyağdı

Cann Karyağdı

Üye
Baştan söyleyeyim. Yukardaki arkadaşların verdiği siteler senin için yararlı olmaz. Hostinger ile ücretsiz hosting alırsın, dot.tk ile ücretsiz domain alırsın. Yazılım istersen Wordpress piyasadaki en iyi yazılımdır.

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Baştan söyleyeyim. Yukardaki arkadaşların verdiği siteler senin için yararlı olmaz. Hostinger ile ücretsiz hosting alırsın, dot.tk ile ücretsiz domain alırsın. Yazılım istersen Wordpress piyasadaki en iyi yazılımdır.

teşekkürler