Öğrenilmiş Çaresizlik :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Öğrenilmiş Çaresizlik :)
İhtiyaç Yayıncılık adlı eğitim kurumunun, öğretmen adayları için hazırladığı Pedagojik Formasyon test kitapçığında Fenerbahçe-Galatasaray rekabetinin konu edildiği bir soru yer alıyor. Soruda, Fenerbahçe`nin Galatasaray`a karşı ezeli rekabette psikolojik üstünlük kurmasından yola çıkılıyor. Soruda, Galatasaraylı futbolcuların "Ne yaparsak yapalım yine kazanamayacağız" şeklinde bir düşünceye kapıldığı varsayılarak; bunun öğrenme teorilerinde neye karşılık geldiği soruluyor.

turkordu

turkordu

Üye
Bu soruyu haırlayan fenerbahçeli olmasın?

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bunu teyid edicek kadar bilgimiz yok :)

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Cevap veriyorum d şıkkı:=)

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
........................

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
teşekkürler :)

pisicikk

pisicikk

Üye
:) komedi ya :D
Süper bir soru olmuş :D
Teşekkürler paylaşım icin :)

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yok yanlış anladın , demek istediğim sorunun cevabının D şıkkı olduğunu görmeyen yoktur heralde, resimde kabak gibi ortada çünkü :)

neyse teşekkürler konu için :)
rica ederim arkadaşım bizde zaten espiri olsun diye söyledik :) sen kusura bakma ben yanlış anladım

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
rica ederim arkadaşım bizde zaten espiri olsun diye söyledik :) sen kusura bakma ben yanlış anladım
Sorun olmamasına sevindim :)

Bu arada soru seneye değişebilir.Cevabıda; "İstenilen Başarıya Sonunda Ulaşabilme" olur bu sefer :ehe:ehe

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
soru 9 yıllık galibiyete istinaden sorulmuş yani seneye gs yense bile sorunun soruluş amacında sapma olmaz
zor bir ihtimal bu saatten sonra fener kadıköyde kaybetmez gs nin kadrosu bu sene çok iyiydi yinede kaybettiler...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
gereksiz ve kışkırtıcı bir konu açılmasa daha iyiydi..

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
fenerbahçe ile alakalı açılan konulardan biz rahatsız olmuyorsak kimsede bu konudan rahatsız olmaz heralde nadir

Berlin Boleyn

bu ders kitabına bile konu olmuş ise bilimsel olarak bakmalıyız artık bu olaya bencede 'D' şıkkı :ehe

hatta galatasaray takımı iyi bir psikiyatr'dan yardım almalı:hmmm
çünkü şuanki durumları gelecek futbolcular için kötü bir miras olarak kalacak:)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
fenerbahçe ile alakalı açılan konulardan biz rahatsız olmuyorsak kimsede bu konudan rahatsız olmaz heralde nadir
spor bölümünde tartışılıyor..kimse orda birşey demez ama fanatikliği buraya taşırsan iyi olmaz..bizim de hoşumuza gitmeyen konular açılır..nitekim dün böyle bir konu kapatıldı..tartışma başladı ve üyeler sertleşti hiç gerek yok..

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Nadir ne demek istedigini anlıyorum ama ortamın sertleştiricek bir paylaşım olmadıgı için paylaştım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...