Öğrencinin Yazın Çalışabileceği İş Fikirleri

• 19 Temmuz 2014
  • 617 Okunma
  • 10 Cevap

1. Merhabalar
    Benim büyüklerime ve yaşıtlarıma bir sorum var. Bu sene ramazan ayı yaz tatilinin başlarına denk gelince çalışma fikrimi biraz erteledim. Malum ramazan bitiyor ve ben çalışmaya başlayacağım. Yalnız 16 yaşımı doldurmadığım için her yerde çalışamıyorum. Sizlerden isteğim bana nerede çalışacağım hakkında fikir vermeniz.
    Şimdiden Teşekkürler...

Yazan: erotero
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Bilgisayar başında olabileceğin bir iş bul bence

3. Bana kalsa olur olmasına da nerde öyle iş bu yaşta :) ben bu şekilde öneri değil de daha çok nerede çalışabileceğim konusunda önerilerinizi bekliyorum

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Nerde çalışabileceğinizi biz nasıl bilelim nerede oturduğunuzu bile yazmamışsınız -ki yazsanız bile bizim söylememiz saçma olur

UpOneTR bunu beğendi.
  5. İlk olarak yaşımdan da anlayabileceğiniz gibi sigorta yapılamıyor bana nerede oturduğuma gelince büyükşehirde oturmuyorum. Son olarak ben sadece fikir istiyorum.

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. Lokantaya ne dersin 12 13 saat çalışma süresi var bunu dikkate al

Samsung ile gönderdi
  7. Çalışma süresi aşırı önemli değil ben bu sene telefonumu değiştirmek istiyorum o yüzden ücret daha önemli olacak. Peki lokantalarda günlük ne kadar alırım? Bu arada öneri için teşekkür ederim.

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Lokantada 16 yaş altı gençler çalışamaz.

Tatil bölgesinde isen sahilde bircok incik boncuk oyuncak satan kucuk dükkanlar var oralar alır ama sezon ortasında bulman zor olur

Elektrikci - telefoncu - bilgisayarcının yanındada çırak olarak çalışabilirsin.

Hangi sehir ilce olduğunu soylesen daha iyi olur

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Garsonluk, oto yıkama, internet kafe olabilir.

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Kahve dünyasında calisabilirsin. Park taym.

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Zaten kısa süreli pek fazla yer almıyor

iPhone ile gönderdi
Yüklüyor...
18/10/2018 - 03:36