Öğrencinin Yazın Çalışabileceği İş Fikirleri

Sponsorlu Bağlantılar

erotero

Üye
    Konu Sahibi
Öğrencinin Yazın Çalışabileceği İş Fikirleri
Merhabalar
Benim büyüklerime ve yaşıtlarıma bir sorum var. Bu sene ramazan ayı yaz tatilinin başlarına denk gelince çalışma fikrimi biraz erteledim. Malum ramazan bitiyor ve ben çalışmaya başlayacağım. Yalnız 16 yaşımı doldurmadığım için her yerde çalışamıyorum. Sizlerden isteğim bana nerede çalışacağım hakkında fikir vermeniz.
Şimdiden Teşekkürler...

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Bilgisayar başında olabileceğin bir iş bul bence

erotero

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayar başında olabileceğin bir iş bul bence
Bana kalsa olur olmasına da nerde öyle iş bu yaşta :) ben bu şekilde öneri değil de daha çok nerede çalışabileceğim konusunda önerilerinizi bekliyorum

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Nerde çalışabileceğinizi biz nasıl bilelim nerede oturduğunuzu bile yazmamışsınız -ki yazsanız bile bizim söylememiz saçma olur

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR

erotero

Üye
    Konu Sahibi
Nerde çalışabileceğinizi biz nasıl bilelim nerede oturduğunuzu bile yazmamışsınız -ki yazsanız bile bizim söylememiz saçma olur
İlk olarak yaşımdan da anlayabileceğiniz gibi sigorta yapılamıyor bana nerede oturduğuma gelince büyükşehirde oturmuyorum. Son olarak ben sadece fikir istiyorum.

HAM ZA

HAM ZA

Üye
Lokantaya ne dersin 12 13 saat çalışma süresi var bunu dikkate al

erotero

Üye
    Konu Sahibi
Lokantaya ne dersin 12 13 saat çalışma süresi var bunu dikkate al
Çalışma süresi aşırı önemli değil ben bu sene telefonumu değiştirmek istiyorum o yüzden ücret daha önemli olacak. Peki lokantalarda günlük ne kadar alırım? Bu arada öneri için teşekkür ederim.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Çalışma süresi aşırı önemli değil ben bu sene telefonumu değiştirmek istiyorum o yüzden ücret daha önemli olacak. Peki lokantalarda günlük ne kadar alırım? Bu arada öneri için teşekkür ederim.
Lokantada 16 yaş altı gençler çalışamaz.

Tatil bölgesinde isen sahilde bircok incik boncuk oyuncak satan kucuk dükkanlar var oralar alır ama sezon ortasında bulman zor olur

Elektrikci - telefoncu - bilgisayarcının yanındada çırak olarak çalışabilirsin.

Hangi sehir ilce olduğunu soylesen daha iyi olur

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Garsonluk, oto yıkama, internet kafe olabilir.

canko13

canko13

Üye
Kahve dünyasında calisabilirsin. Park taym.

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Zaten kısa süreli pek fazla yer almıyor

Üst Alt