öğrenci arkadaşlarımıza jest

• 4 Ağustos 2014
  • 1397 Okunma
  • 84 Cevap

1. okulların açılmasına 42 gün kaldı aman öğrenci arkadaşlar okul gününü kaçırmasın bu arada okullar 6 gün olabilirmis okullar açılıncaya kadar bu konuda tek tek saycam

Yazan: zombaka
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Her yıl her yıl bıkmadınız mı

3. yok daha bu benim ilk

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. 6 gün mü oha

5. Ahaha yırttık

aLoNeAnqe, Emma-Watson ve asigsasi bunu beğendi.
  6. ahahaha doğru lan, ruhuma işlemiş lise :D

7. Okulların 6 gün olması özel okulları ilgilendiriyor
    Daha çok para verip daha çok ders alcaklar işte :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. 6 gün olur mu :D İsyan çıkar ülkede :D

ogzhnoTr bunu beğendi.
  9. niyeki 7 gün olsun bence 15günde bir yarım gün tatil yeter bayram tatilleri neyinize yetmiyor sömestır tatilleri 7gün yaz tatilleri 1.5 ay yeter size

Mobil cihaz ile gönderdi
    UpOneTR bunu beğendi.
  10. Öğle arası 90 dk olmadı mı zaten geç saatlerde gideceğiz eve üstelik 6 gün öyle mi:bann:

11. Geçen sene zaman aralığında sıkışsak 11 hiç bitmese diyorduk lise bitti la. Ben hala diplomayı gidip almadım gerçi

12. Hea :D
    Ben bugün aldım. Müdür yardımcısıyla iletişimi koparmayalım temalı samimiyetsiz bi konuşmayla lise hayatın bitiyor :D

doctorrr bunu beğendi.
  13. isyan çıksa bişey değişmiyo ki paşa paşa giderler

zombaka bunu beğendi.
  14. Milletin 4 yıl önce uydurduğu bir şey her yazana inanmayın

iPad ile gönderdi
    ogzhnoTr bunu beğendi.
  15. bende biliyorum uydurma olduğunu ama öğrenci kardeşlerımize arada saka yapmak lazım

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Zaten son sene i dont care:ehe

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Hiç gidesim yok be birader

18. Özel okullar artık 6 gün, devlet okulları aynı. Ve benim şansıma lise 1 ler bir hafta erken başlayacak ama ne yoklama alınacak nede ders işlenecek, tanışma ve ortama alışma maksatlı.

ndn nyle gndrdğmle ilglnysn sylsne brz :)))))

19. biz hep okulda kalak orda yatıp uyuyak olurmusomuru: ezikmiyiz lan bizz...
    ---
    her haftanın bir günü gitmeyiz ne olcak atmazlar herhalde, atarlar mı lan:hmmm

20. süper fikir eve 8saat uyumaya gitseniz yeter tenefüslerde kaldırılsın sadece öğle 1saat yemek arası akşam 1saat yemek arası bide 3saate 3dk tuvalet için tenefus küçùk iş icin şişe yeter

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
20/10/2018 - 12:29