OfficeSuite - Office, PDF, Word Sheets Slides Note v10.6.20155 [Premium Mod]


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Android ofis uygulamaları arasında en popüler olanlardan biri olan OfficeSuite uygulaması sayesinde sizde Word, Excel veya Powerpoint gibi farklı ofis dosyalarını Android telefonunuz üzerinde açabilir ve düzenleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

 
  • Beğen
Tepkiler: Yusuf_EMRE, Murat Alper ve TheNightMare.
Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
Teşekkürler
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt