Office Lens

Sponsorlu Bağlantılar

ErenMSC

Üye
    Konu Sahibi
Office Lens beyaz tahtaların ve belgelerin fotoğraflarını kırpar, geliştirir, okunur hale getirir ve OneNote'a kaydeder.
Office Lens, cebinizde bir tarayıcı taşımak gibidir. Bundan sonra beyaz tahta ve yazı tahtalarındaki hiçbir şeyi kaçırmayın. Önemli belgeleriniz ve kartvizitleriniz hep yanınızda olsun. Faturaları veya yapışkan notları artık hiç kaybetmeyin! 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt