off

Sponsorlu Bağlantılar

umitgul18

umitgul18

Üye
    Konu Sahibi
off
Ya noldu buraya cephe oluşmuş neden böyle oldu biri bana pmden özet geçebilir mi ? Bu bölümde yeniyim ama bu bölüm böyle olmayı haketmiyor. Arada küslük olmasın.

codblackops2

codblackops2

Üye
Unutuldu gitti

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
boşver öğrenme daha iyi

Haluk.

Haluk.

Üye
kimse zahmet edipde özelden anlatmaz çünkü mesele uzun.
Hadi barışalım :sarıl: :op::bira::konus::anlas:

umitgul18

umitgul18

Üye
    Konu Sahibi
Haluk bakıyorum konulara sanırım senin ve birkaç arkadaşının kabalığından dolayı patlamış bu olay. Gereksizlerde mantık yok düşüncesine kapılıp gidenler var ne kadar adı gereksiz olsada burada kalite var dostluk ve kibarlık var.

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
ümit sen asıl meseleyi bilmiyorsun mesele gereksizler bölümünün anlamı değil çok başka birşey

Haluk.

Haluk.

Üye
ben öyle düşünmüyorum bana bu kadar saygısızlık yapılmasaydı arkadaşlarım da öyle yapmazdı diye düşünüyorum fakat tabiki abna saygısızlık yapanlarıda saygıyla karşılıyorum

Türe

Türe

Üye
Haluk bakıyorum konulara sanırım senin ve birkaç arkadaşının kabalığından dolayı patlamış bu olay. Gereksizlerde mantık yok düşüncesine kapılıp gidenler var ne kadar adı gereksiz olsada burada kalite var dostluk ve kibarlık var.

:good:

• Beğen
Tepkiler: Haluk.
umitgul18

umitgul18

Üye
    Konu Sahibi
Haluk şimdi suç sende yorumlarına baktım da üslupuna dikkat etmiyorsun. Gece gece, üslubu böyle olan birisi ile konuşmak istemeyen birisine durduk yere selam yazmışsın selam yazmışsan birşey konuşacak olmalısın ki böyle değilmiş. Sonra da konuyu bambaşka yere çekmişsin. Yaptığın yanlış hem de çok yanlış. Buradaki kalitenin dostluğu ahlaki değerlerin farkında değilsin.

Haluk.

Haluk.

Üye
Haluk şimdi suç sende yorumlarına baktım da üslupuna dikkat etmiyorsun. Gece gece, üslubu böyle olan birisi ile konuşmak istemeyen birisine durduk yere selam yazmışsın selam yazmışsan birşey konuşacak olmalısın ki böyle değilmiş. Sonra da konuyu bambaşka yere çekmişsin. Yaptığın yanlış hem de çok yanlış. Buradaki kalitenin dostluğu ahlaki değerlerin farkında değilsin.

ben bu konuyla ilgili özür dilemiştim zaten. :angry: ama suç bende değil ben selam yazmadım Selamın Aleyküm yazdım ayrıca

umitgul18

umitgul18

Üye
    Konu Sahibi
yazdıysan birşey konuşacaksındır durduk yere atmışsın gece gece Kimse kimseyi rahatsız etmeye hakkı yok

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
  • Beğen
Haluk.

Haluk.

Üye
rahatsız etmedik ki üstelik abi hepiniz sabit fikirli olmayın afedersiniz ama birazda beni anlayın

umitgul18

umitgul18

Üye
    Konu Sahibi
ne demis :hmmm

- - - Eklendi - - -

her iki tarafda suçlu birbirlerinden özür dilemeli hatalarından ders çıkarmalı birisi üslubuna dikkat etmeli biriside aşağılamamayı bilmeli ve konular unutulmalı

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bu konu hala devam mı ediyor. Geçmiş geçmişte kaldı oldu bitti. Önünüze bakın. Bu konular böyle devam ederse tekrar tartışma sebebi olabilir. Haluk burda kendini anlatıyor. Siz de olaya tek taraflı bakıyorsunuz. Olayda iki tarafında kendince haklı sebepleri var. Bitmiş bir olayı da irdelemenin kimseye bir yararı yok. Pm'den konuşabilirsiniz.

• Beğen
Türe

Türe

Üye
Haluk herşeye de alınmayacaksın kusura bakma kardeşim.

Haluk.

Haluk.

Üye
Bu konu hala devam mı ediyor. Geçmiş geçmişte kaldı oldu bitti. Önünüze bakın. Bu konular böyle devam ederse tekrar tartışma sebebi olabilir. Haluk burda kendini anlatıyor. Siz de olaya tek taraflı bakıyorsunuz. Olayda iki tarafında kendince haklı sebepleri var. Bitmiş bir olayı da irdelemenin kimseye bir yararı yok. Pm'den konuşabilirsiniz.

:good: eyvallah abim

- - - Eklendi - - -

ne demis :hmmm

- - - Eklendi - - -

her iki tarafda suçlu birbirlerinden özür dilemeli hatalarından ders çıkarmalı birisi üslubuna dikkat etmeli biriside aşağılamamayı bilmeli ve konular unutulmalı

ben özür dilemeye hazırım ama bu özürişleri tek taraflı olmamalı

Üst Alt