Ödülünü çocuklar için harcayacak!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sergio_Aguero

Sergio_Aguero

Üye
    Konu Sahibi
Pekin-2008'de kazandığı 8 altın madalya ile akıllarda yer eden ABD'li yüzücü Michael Phelps, sponsor firması Speedo'dan aldığı 1 milyon dolarlık para ödülünü, çocuklar için harcayacak.

Phelps, bu para ile adına kurduğu vakıf ve Speedo'nun ortak yürüttüğü bir kampanya kapsamında, ABD'nin 8 kentini dolaşıp, oradaki çocuklara olimpiyat deneyimlerini anlatacak.

''Hayal et, planla ve hedefe ulaş'' sloganıyla yola çıktıkları eğitim programı kapsamında, çocukların sağlıklı ve aktif hayatlar sürmelerini amaçladıklarını ifade eden Phelps, ''Hedeflerim, havuzun ötesinde. Diğer insanların hayallerini gerçekleştirmesini isterken, çok sevdiğim bu sporun da gelişmesine katkıda bulunuyorum'' dedi.

Speedo, geçen hafta Michael Phelps Vakfı'na 200 bin dolarlık daha para ödülü vereceğini açıklamıştı
 

viper33

Üye
gerçekten bravo
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Helal Olsun.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt