Obama'nın Uzaylı Koruması! (Montaj Değil Gerçek ! )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
Bir videosu daha var bunun arşivimde bulamadım,beyninin arka kafatasında yukarıdan aşagıya doğru birşey gidip geliyor böyle ,ayrıca senin dediğin bu değil ,diğer bi tane var onu göstermişsin sen ,bu videodaki cins özel üretim :ehe

hikmet366

hikmet366

Üye

Bir videosu daha var bunun arşivimde bulamadım,beyninin arka kafatasında yukarıdan aşagıya doğru birşey gidip geliyor böyle ,ayrıca senin dediğin bu değil ,diğer bi tane var onu göstermişsin sen ,bu videodaki cins özel üretim :ehe

:kop:

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
SorgulayanAdam

SorgulayanAdam

Üye

İlk defa kim görse direk zaten inanmazlar,fakat Amerikanın binbir türlü oyunu hedefi ,amaçları var,bunun için sadece illumunatiyi ,siyonist yapılandırlamaları araştırmanız yeterli olur :oke:

illumunati sadece amerikanın değil butun ülkelerden üyeleri var

ka_za

ka_za

Üye
Voldemort?

comando_legend

comando_legend

Üye
Amerika bildiğin mason ülkesi. Bütü eyalet logosunda mason sembolleri var. Hatta özgürlük anıtının altındaki yazıda bile. burdaki uzaylıda muhtemelen hologram teknolojisi. Ufolarda hologram ürünleri. İnsanları uzaylıların olduğuna inandırmaya çalışıyolar çünkü illuminatinin yeni dünya düzenini kurma amacının son hamlesi dünyayı uzaylılarca istila edilmiş gibi gösterip tek devlet kurma amacı olduğu konusunda çeşitli söylentiler var. Komplo teorisi gibi görülse de 1994 yılında çıkan illuminati oyun kartlarında da bu kart var ve ikiz kulelerin yıkılması pentegonun bombalanması daha bi sürü gerçekleşen olayların kartları var... Tartışılsa çook uzun bi konu bu.

ozakin70

ozakin70

Üye
Ne adamlar varmış bu forumda maşallah forumun genel kültürü 100 üzerinden 100 :D:kop: forumda genel kültür yarışması yapılabilir :hımm:

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
:aha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...