"O kim oluyorda bana "lan" diyor"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi

Giray Bulak ile arasında yaşanan tarışmayı değerlendiren Kaptan Ümit Özat, Teknik Direktör Giray Bulak'ı sevmediğini ve samimiyetine inanmadığını belirterek, "Benim hakkımda 'Siz onun gerçek yüzünü bilmiyorsunuz' diye söylemde bulunuyormuş. Benimle kaç gün birlikte çalışmış da, benim hakkımda fikir üretebiliyor. Bir antrenör, 2 çocuk sahibi, bir takımın kaptanına 'lan' diye hitap edemez. Ederse karşılığını alır. Babam bile bana böyle hitap etmiyor. Giray Bulak kim oluyor da bana 'lan' diye hitap edebiliyor. Olaya gelince, hakeme 'Her pozisyonda kulübeden fırlıyor, itiraz ediyor' dedim. Giray Bulak da bana 'Sana ne lan' dedi. Karttan önce kendisine küfür etmedim, sadece 'Sen kulübüne gir, sen adam mısın ?' dedim, ancak kırmızı kart gördükten sonra küfretmiş olabilirim. Yaptığım doğru değildi, bir takım kaptanının böyle olaylarda olmaması gerekiyor" diye konuştu. Giray Bulak'ın samimiyetine inanmadığını ifade eden Ümit Özat, "Giray Bulak, bir panelde teşvik ve şike ile suçlanan meslekdaşı olan Milli Takımlar Teknik Direktörü Ersun Yanal'ı savunmuyor. Çünkü o görevde kendisinin gözü var" dedi.
=====================================================Yuzde sonsuz :) Umit Kaptan'ı destekliyorum...

curunan

curunan

Üye
Giray Bulak zaten geçimsiz bir insan olduğunu herkes söylüyor. Ümit'e katılıyorum

Quattro

Quattro

Üye
Evet Ümit Özat'a katılıyorum.

Fakat fenerbahçe kaptanı olmuş bir futbolcunun daha sakin olması gerekir diye düşünüyorum.Resmen televizyonda gördük şerefsiz dedi Giray bulak'a yani kırmızı kart haklı.

Giray bulak'a gelince zaten herkes biliyor giray hocanın yaptığı terbiyesizlikleri..... :off:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Orada ben olsam bende derdim.Cunku kimse kotuluk bulmadan kotuluk yapmaz....Giray hoca karısmasaydı hic bir sey olmayacaktı.. :off:

ErenMSC

Üye
Pardon ama hakemi uyarmak Ümit ÖZAT' a mı kalmış ! Topunu oynasa bence böyle bi tatsızlık olmazdı. Profösyenel olarak top oynuyorsa hakkını verecek. Veremiyorsada sonucuna katlanacak. Bukdar basit. ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Hakemi uyarmak ona kalmadı ama protestosunda haklıydı.Her pozisyonda kulubeden sahaya girip ortamı gerende Giray Bulak'tı ve Umit bunu kaptan olarak FB takımı adına dedigini acıklamıstır... :off: Ortamı geren GİRAY BULAK'tır ve yaptıgı terbiyesizliktir. :off:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Ümit haklı ama ne olursa olsun KÜFÜR ETMEYECEKTİ... Edersede kırmızı kartı yemekte haklı :(

the_patriot

Üye
:(

Quattro

Quattro

Üye
İskoçyalı ozaman sen bi kerede beşiktaşın maçlarını daha dikkatle izle bakalım çağdaş,tümer falan nasıl küfür ediyor görürsün....

Ayrıca ümit özat ana-avrat düz gitmedi şerefsiz dedi..Onu nerden çıkardın anlamadım. :nono:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Ligde en cok kufur eden herhalde Galatasaraydan Ayhan Akman'dır..

Quattro

Quattro

Üye
Abi Ayhanı zaten ayrı bi yere koy.Adam ts maçında dünya küfür şampiyonasına katılmış gibiydi... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...