o bir öss mağduru

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
_dumanist_

_dumanist_

Üye
Anladım evet dikkat etmek gerekir böyle şeylere... Ama forumda anlatım bozukluğu yapan çok arkadaş var benimde onlar dikkatimi çok çekiyor, birazcık dikkat edilse ne kadar mutlu olucam bilemezsin :)
Melesa fotoğraf yerine resim yada öss yerine öss sınavı denmesi yanlış!

looney

looney

Üye
    Konu Sahibi
yoo girmedim ama puanın düşük olduğunu anda yaşadığın acıyı anlamak için girmeye gerek yok
bir zamanlar ki oks sınavı gibi tek hakkın yok
bir daha girebiliyorsun
ve önünde 11 ay var 11 ayda neler yapılır demek istediğim tek şey şu üzülmek yerine oturup çalışması ki tabi tercih yapmayacaksa acın nasıl olsa geçecek
kendine güvenmen ve tabiki hırs:)

eger her puan acıklandıgında bi acı yaşasaydık sınava girmezdik acı cekmezdik sadece üzülürdük daha iyi yapamadık die hem insan oglu cok nankördür ne kadar cok yapsakta daha fazlasını istiyoruz, senin oks sınavına puanlar acıklandıktan sonra acıyı anlamamak için girmemende cok tuhaf kendine güvenin yok ve düşük alsakta bu bizi daha cok hırslandırır bir sonra ki seneye daha iyi hazırlanırız dedigin gibi öss ye birden cok girme şansında var ve en önemliside öss denilen yarışa katılmaktı :ok2: bu arada kendi kendimede teselli vermiş oldum :D

--------------- Ekleme ---------------

yorumlarınız için cok teşekkür ederim sizlere tabi konuyu ciddiye alanlar için ;)

Salihyet

Salihyet

Üye
mesaja büyük harfle başlayıp mesaj yazanlara teşekkür ederim gibi bişey demiş bulunuyorsun, teşekkür ediyorsan daha açıklayıcı teşekkür etmelisin, biz de ne tür cvpları kaale aldığını bilelim..

looney

looney

Üye
    Konu Sahibi
mesaja büyük harfle başlayıp mesaj yazanlara teşekkür ederim gibi bişey demiş bulunuyorsun, teşekkür ediyorsan daha açıklayıcı teşekkür etmelisin, biz de ne tür cvpları kaale aldığını bilelim..

salihcim kızdın gibi sitemim sana degil konuyu ciddiye almıyanlara ;)

Salihyet

Salihyet

Üye
yok yha kızmadım :ehe , öyle takılıom , can sıkıntısı :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt