NVIDIA İnspector Hakkında Önemli Bİr Sorunum var :(

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
NVIDIA İnspector Hakkında Önemli Bİr Sorunum var :(
Oynamak istedğim city car driving oyunu inspectorün oyun listesinde yok yeni profil falan oluşturdum kısayolunu gösterdim olmadı tek çözümü ana profilde NVIDIA yı seçmek ama pc açılışında sıkıntı olur mu?

altta koyu olan Enable ve Optimusu auto select yerine enable yapsam pc açılışında sorun olur mu sıkıntım bu?
[/URL][/IMG]

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Mobilim göremiyorum şuanda bu oyunların grafik ayarlarını optimize eden programmı

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
evet

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Kullanma onu bence

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
Olay şu tam olarak control panelden live for spped oyununu yüksek performanslı işlemciyi seçtim live for sppeed profilini seçip o dediğim kalın yazılmış enable application for optmius enable oldu buraya kadar böyle oyuna girdim gpu aktif olmadı küçük bi uygulama ile bakıyorum fps 75-80lerde.Alttaki optimus flagsı da enable yaptım girdim gpu yani nvıdıa çalıştı fps 97-100 program çok iyi

internette combofix kullanınca optimus kullanamazsın demişler hafta önce combofix kullandım ancak optimus bende hiçbir zaman devreye girmediki :D ınspector kullanıyorum ben de

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
O program türkçe değilmi yahu :hmmm ben kullandım onu fps yükseliyor çünkü ayarları düşünüyor. Benim laptopta gtx660 var far cry 3'ü yüksek ayarda 1920x1080'de oynuyordum. O program ile optimize ettim. 1280'e çekti orta ayara aldı yuh dedim kaldırdım programı:)

MaxipmaN

Üye
    Konu Sahibi
ben onu kullanınınca görüntü kalitesi aynı ama onu kullanmayınca 525m devreye girmiyor optimus flagsı açınca devreye giriyor ve fps tavan yapıyor

Üst Alt