Nvidia GeForce GTX1050 Ti - İşlemcime ve Anakartıma uyar mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Nvidia GeForce GTX1050 Ti - İşlemcime ve Anakartıma uyar mı ?
Herkese Merhaba
İntel I5 vPro 650 işlemcim var. Anakart modelim HP Compaq 8100 Elite SFF PC ben bu ana karta 1050 ti almak istiyorum uyumlu olur mu herhangi bir sorun yaşar mıyım ? Güç ünitesini değiştireceğim o yüzden sadece ana kart ve işlemcime uyup uymayacağını merak ediyorum lütfen yardımcı olur musunuz

teşekkürler

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Sistem bilgi programlarından bir tanesi ile anakartının detaylı özelliklerine bakabilirsin. İşlemci konusunda bir sorun olacağını sanmıyorum. Anakartına ekran kartına uyumlu güç ünitesi de alacaksın sanırım. Anakartın rahat destekler diye düşünüyorum. Anakartının gerçek adı yok mu? Hp nin kendi anakartları olduğunu ilk defa senden duydum. Başka bir modeldir o. Hp kendi adını koymuştur. Sen sistem info programlarından bir tanesi ile anakartına detaylı bir bak ordan öğrenirsin gerekli bilgiyi.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
    Konu Sahibi
Sistem bilgi programlarından bir tanesi ile anakartının detaylı özelliklerine bakabilirsin. İşlemci konusunda bir sorun olacağını sanmıyorum. Anakartına ekran kartına uyumlu güç ünitesi de alacaksın sanırım. Anakartın rahat destekler diye düşünüyorum. Anakartının gerçek adı yok mu? Hp nin kendi anakartları olduğunu ilk defa senden duydum. Başka bir modeldir o. Hp kendi adını koymuştur. Sen sistem info programlarından bir tanesi ile anakartına detaylı bir bak ordan öğrenirsin gerekli bilgiyi.
Aida64 ile baktım anakart modelini o gösteriyor ram de ddr3 max 1333 mhz destekliyor. Uyar mı uymaz mi nasıl anlayabilirim pek bilgim yok bu konuda

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Herkese Merhaba
İntel I5 vPro 650 işlemcim var. Anakart modelim HP Compaq 8100 Elite SFF PC ben bu ana karta 1050 ti almak istiyorum uyumlu olur mu herhangi bir sorun yaşar mıyım ? Güç ünitesini değiştireceğim o yüzden sadece ana kart ve işlemcime uyup uymayacağını merak ediyorum lütfen yardımcı olur musunuz

teşekkürler
o işlemciye o ekran kartı lüks kaçar hocam. gereksiz masraftan başka bir şey olmaz.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Kasanın güç ünitesinin ekran kartı ile aynı olması gerekiyor benim bildiğim. Yani kasandaki watt oranı ile alacağın kartınki uyması lazım. Kasanın ekran kartının güç kaynağını karşılayıp karşılayamadığına bir bak derim.
Almak istiyorsan da al ekran kartını işlemciyi o kadar takma kafana.

Üst Alt