Nvidia Denetim Masası Sorunu

 • 22 Eylül 2013
 • 6747 Okunma
 • 13 Cevap

 1. Arkadaşlar nvidia denetim masasında bazı eksiklikler var.Resimle anlatmak gerekirse;
  < Resmi açmak için tıklayın >
  [/url][/IMG] böyle olması gerekirken bende böyle : < Resmi açmak için tıklayın >
  [/url][/IMG] bana sadece grafik işlemciyle çalıştır seçeneği gerekiyor ama kullanamıyorum onu da.Normalde bir şeye sağ tıkladığımızda grafik işlemciyle çalıştır seçeneği gelmesi lazım ama : < Resmi açmak için tıklayın >
  < Resmi açmak için tıklayın >
  [/url][/IMG] [/url][/IMG] böyle gözüküyor. Ne yapıcağımı nasıl düzelticeğimi bilmiyorum. Ekran kartımın da en güncel sürümünü yükledim ama bu seçeneği ekleyemiyor lütfen acil yardım.
   


  Yazan: stef77
 2. Resimler eklenmemiş.
  ---
  Resimler eklenmemiş.
   
 3. özür dilerim yüklenmemiş resimler.yazarak anlatayım o zaman: normalde birprograma sağ tıklayınca garfik işlemciyle çalıştır seçeneği çıkıyor ama bende bu yok ve bu yüzden programı yüksek performansla çalıştıramıyorum.Nvidia denetim masasında da masaüstü sekmesine tıklayınca 4 seçenek çıkması gerekiyor ama bende sadece iki seçenek çıkıyor ve benim için önemli olan (bağlam menüsüne grafik işlemciyle çalıştır seçeneği ekle) yok. kısacası bu seçeneği eklemem gerekiyor ama nasıl yapacağımı bulamadım
   
 4. Driver yükledin mi?
   
 5. nvidia.com dan ekran kartımı güncelledim.driver dediğin bu sanırım değil mi ?
   
 6. var
   
 7. ayarlara gir oyunun exe dosyasını seç ve yüksek işlemcili Nvıdıa grafik işlemcisiyle çalıştır kısmına tik koy :oke:
   
 8. yardımınız için teşekkür ederim.böyle bir seçenek yok ama benim nvidia denetim masası biraz farklı sanırım buna benzer bir şey buldum vramın yettiği kadar çalıştırıyor artık çok sağolun :tşk::maxicep:
   
 9. < Resmi açmak için tıklayın >

  Böyle birr yer yok mu?
   
 10. hayır hayır o var da yüksek performanslı nvidia işlemcisi seçeneği yok. ama dediğim gibi sanırım değişik biraz , benzer bir seçenek vardı onu seçiyorum :)
   
 11. Oyunlarda kasma sorunu oluyor mu? Olmuyorsa otomatik olarak nvidia çalışıyordur :oke:
   
 12. 256 mb vram veya daha az isteyenlerin çoğu kasmıyor. pes13 kasıyor bazen onu tam çözemedim ama bilgisayar da gücü yettiğince çalıştırıyor işte.
   
 13. Tamam. :good:
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
20/01/2019 - 08:32