Nvidia 430.39 WHQL Driver - Windows 10 1903

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Nvdia, 430.39 WHQL ekran kartı sürücüsünü yayınladı. Yeni sürücü Windows 10 1903 güncellemesine ve GTX 1650, 1660 Ti ve 1650 ekran kartlarına destek sağlıyor. Tüm yeniliklere ve indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.Desktop GPUs:
Download: | Windows 10 – /

Notebook GPUs:
Download: | Windows 10 - /
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt