NVIDIA 441.66 WHQL Game Ready Driver - MechWarrior 5 / Detroit: Become Human


ANIL

ANIL

Admin
NVIDIA 441.66 WHQL Game Ready Driver yayınlandı. Yeni sürücü ile MechWarrior 5 ve Detroit: Become Human oyunları için destek sağlanıyor. Tüm yeniliklere ve hata düzeltmelerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yenilikler

Desktop GPUs:
Download: Windows 7, 8, 8.1 | Windows 10 – Standard / DCH

Notebook GPUs:
Download: Windows 7, 8, 8.1 | Windows 10 - Standard / DCH
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve eren3271


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt