Nuri Şahin'den sonra Real'e ikinci Türk!

 • 11 Mayıs 2011
 • 481 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Milli oyuncumuz Nuri Şahin'i transfer eden Real Madrid, Hamit Altıntop'u da kadrosuna katmaya yakın. İspanyol devinin resmi açıklamayı yapacağı iddia edildi..
  Milli futbolcu Nuri Şahin'in dünyanın en büyük futbol takımlarından Real Madrid ile anlaşmasının ardından İspanyol basını Hamit Altıntop'un da Los Galacticos'la anlaştığı iddiasını bugün de sayfalarına taşıdı.
  İspanyol gazetelerinden As bugün internet sitesinden duyurduğu haberde Milli futbolcu Hamit Altıntop'un Real Madrid ile anlaştığını ve bu transferin Cumartesi günü açıklanacağını iddia etti. Haberde, Mesut Özil, Nuri Şahin ve Hamit Altıntop'un menajeri Reza Fazeli'nin bu üçlüyü Los Galacticos'ta buluşturacağına vurgu yapıldı. İspanyol temsilcisinin Hamit ile 2015 yılına kadar anlaştığı söylenirken, Jose Mourinho'nun Hamit transferi ile özel olarak ilgilendiğine dikkat çekildi.
  Orta sahanın her yerinde görev alabilen çok yönlü bir futbolcu olması nedeniyle Hamit Altıntop'un tercih edildiğinin yazıldığı haberde, milli futbolcu için bonservis bedeli ödenmeyecek olmasının da önemli bir etken olduğu dile getirildi.
   


  Yazan: tragedie
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 02:14