NTH uzantılı temayı N82 ye uyarlama?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lord07

Üye
    Konu Sahibi
NTH uzantılı temayı N82 ye uyarlama?
arkadaşlar nette 4 tane tema buldum çok harika call of duty modern warfare 2 oyununun temaları telefonum n82 indirdiğim temalar NTH uzantılı telefonum kabul etmiyor bu uzantıyı sis dosyalarını kabul ediyor sadece . bu temaları Nokia N82 ye uyarlama şansımız varmı . şimdiden çok teşekkürler link ekleyemiyorum sanırım daha önce konu açmadığım için

linkinparkmm

linkinparkmm

Üye
.nth uzantısı s40 telefonlar içindir örnegin 6500 .bu uzantıyı acmaya yarayan bi program olsa belki içindeki resim dosyasını sis formatına uyarlanabilir ama kimse uğraşmaz herhalde

djlkr

djlkr

Üye
Winrar .nth dosyaları rahatlıkla açabiliyor :)

mqeen

mqeen

Üye
Dostum iyi baktın mi dediğin temanin SIS uzantılı olanıda vardır iyi araştır ayrıca nth den sis e convert yok benim bildiğim. :)

---------- Eklendi @ 12:07:29 ---------- Yazıldı @ 11:59:54 ----------

arkadaşlar nette 4 tane tema buldum çok harika call of duty modern warfare 2 oyununun temaları telefonum n82 indirdiğim temalar NTH uzantılı telefonum kabul etmiyor bu uzantıyı sis dosyalarını kabul ediyor sadece . bu temaları Nokia N82 ye uyarlama şansımız varmı . şimdiden çok teşekkürler link ekleyemiyorum sanırım daha önce konu açmadığım için

Dostum buna bi bak :

onsmartphone.com/download-call-of-duty-modern-warfare-2-01-87234-for-nokia-n73#d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt