NSS Prodoct for Scan ERROR hatasına Kesin çözüm!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

nuric@n

Üye
tamam sorunu çözdüm beyler pc suite nin son versiyonunu indirdim...sonra onu açık tutup f1 i açtım orda hiç bişe yapmadan nss yi açtım sorum tamm şimdi nadir abinin verdiği navi kodunu nss den girip güncelleme yapyorum inş. bi sorun çıkmaz.....nadir abi çok saol kod için...

salihcan_12

Üye
arkadaşın dediği gibi f1 upragdeyi açın oluyo valla oleeeeeeeeyyyyyyy

nentt

nentt

Üye
Eywallah GARDAŞ ÇOK İŞİME YARADI

xmemoxxx

Üye
sağolasın kardeş Allah razı olsun

by_burak_1

Üye
teşekkür ederim kardeş sorun çözüldü sayende...

espanyolist_67

espanyolist_67

Üye
olmuyo kardeşş

suat__2006

suat__2006

Üye
sen neyi yapamadın tam olarak espanyolist

tonyboy03

Üye
NE KADAR ARAŞTIRMA YAPTIYSAM NSS ERROR HTASINA ÇÖZÜM BULAMAMIŞTIM.BİRAZ ZAMANIMI ALDI AMA OLSUN .NEYSE ŞİMDİ ÇÖZÜMÜ ŞU ARKDAŞLAR NSS AÇIYORSUNUZ SAĞDA MERCEĞE TIKLADINIZ.SONRA PHONE İNFO DEDİNİZ,ORDA DURUN SCAN YAPMADAN ÖNCE, TELEFONA TAKTIĞINZ USB GİRİŞİNİ ÇIKARTIN TEKRAR (TELEFON GİRİŞİNDEN ÇIKARTIN) TAKIN.ONDAN SONRA SCAN YAPIN GÖRECEKSİNİZ Kİ İNŞA-ALLAH SİZİNKİDE OLACAK.BENİM SORUNUM BÖLE ÇÖZÜLDÜ UMARIM SİZİNKİDE ÇÖZÜLÜR...HADİ KOLAY GELE....:oke:

arkadaşlar telinizde mms sync ve contacts plugin yüklü ise teli bir defa pcnize tanıtın (sihirbazla) hiç bir problem yaşamazsınız yanlız nemesis programı çok iyi ama bir okadarda tehlikeli o yüzden fazla kurcalamamanızı tavsiye ederim

sercexxx

Üye
canını yerim senin oldu valla

dj_mithat

Üye
olmuyor 100 efa denedim baska bir cözüm yolu lütfen

maximami

Üye
Mitat Kardesh Oncelikle Selamlar Konuyu Uzatmadan Gireyim Programi Kurarken next next diyon ve sonra 5-6mi secenek cikiyo ordan 4 sec ve devam et işte bu kadar scan yap bitti millet kesin cozum kafay yemek üzereyken buldum sacmma safan konushanlarida bosverin sade saatin yaninda pc suiti kapayin o kadar kolay gelsin ve kesin cozum!!!

sagopa20

Üye
çok saol kardeşim n73 te denedim oldu ALLAH senden razı olsun

thetekin

thetekin

Üye
işe yaradı, teşekkürler.

drake87

Üye
teşekkürler maxi

screamtr

Üye
pcsuite programı açık iken telefonu usbye takmayın pcsuiti tamamen kapatın nss'i açın sonra telefonu usb ile bağlayınnemesis yeniversiyonu yükleyin kolay gelsin
AYRICA VERSİYON YÜKLEME SORUNU BİLEN VAR MI BENİM TELEFON N80 VE GÜNCEL SÜÜM YOK DİYOR.NEDEN TEŞEKKÜRLER

--------------- Ekleme ---------------

ARKADAŞIM O ŞEKİLDE DEĞİL
SEN TESADÜF YAPMUŞSIN
ÇOK KISACA SÖYLEYEYİM
YENİ VERSİYONUNU KURUYORSUNUZ.
NOKİA PC SUİTİ KAPATIYORSUNUZ.
SONRA TELEFONU BAKGLIYORSUNUZ.
PC SUİT DESTEĞİ İLE
SONRA
Nemesis Service Suite (NSS) İLE BAĞLANIYORSUN
BAK DENE

--------------- Ekleme ---------------

Telefondaki pc suit seceneği arkdaşlar bilgisayardki değil
diğer arkdaş kısa ve öz anatmış
yaşeaaaaaaaaa

gecekondum

Üye
ne kadar araştırma yaptıysam nss error htasına çözüm bulamamıştım.biraz zamanımı aldı ama olsun .neyse şimdi çözümü şu arkdaşlar nss açıyorsunuz sağda merceğe tıkladınız.sonra phone info dediniz,orda durun scan yapmadan önce, telefona taktığınz usb girişini çıkartın tekrar (telefon girişinden çıkartın) takın.ondan sonra scan yapın göreceksiniz ki inşa-allah sizinkide olacak.benim sorunum böle çözüldü umarım sizinkide çözülür...hadi kolay gele....:oke:

allah razı olsun paşam çok lazımdı inanki ve denedim süper oldu :)

WitchKing

Üye
bende hiç öyle bi sorun oluşmadı ama bilgi için teşekkürler.

jaseenstyle2

Üye
hiçbiri olmuyor bende.

hisasul02

hisasul02

Üye
teşekkürler birader ellerine sağlık.

Üst Alt