NP Manager 2.8.9 (Resmi Türkçe)

Sponsorlu Bağlantılar

nodachi

Üye
Çıktı da beta veya ilk deneme sürümleri ama kimi geliştiriciler en az hatayla çıkartıyor.. onun dışında a10 sürümünde kullanıyorum sanırım sistemle ilgili sorundu donmalar filan.. bazı sürümlerde donmadan kasmadan kullanıyordum.. kiminde hiç açılmıyor anlayamadım..
 
By Burhann 2010

By Burhann 2010

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürume güncellendi
 
  • Beğen
Tepkiler: aycan54
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt