Nova Launcher (Purple colored) New icon By Akflat

Sponsorlu Bağlantılar

akflat

Üye
    Konu Sahibi
Nova Launcher (Purple colored) New icon By Akflat
Arkadaşlar Nova Launcher uygulamasını farklı menü rengi ve Xperia Home düğmeleri ile değiştirdim artı eksik türkçelerde düzenleme yaptım Google arama çubuğunu orjinal google apk den alıp uyarlama yaptım umarım beğenirsiniz

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: sevinc KARACA, ÇaRşI 2387, BuqRa38 ve 1 kişi daha

SHS

SHS

Üye
Eklenti yapıldı, teşekkürler

akifd

akifd

Üye
Eline sağlık çok güzel olmuş
Yanlız android 5ve 5.0.1de denedim uygulama olarak görün müyor acaba paketlenmesin de sorun mu var galaxy s4 ve s5 ikisinide denedim

okankayci

okankayci

Üye
ellerıne sağlık :)

akflat

Üye
    Konu Sahibi
ellerıne sağlık :)
Rica ederim kardeşim denedinmi sorun varmı acaba pakette
Eline sağlık çok güzel olmuş
Yanlız android 5ve 5.0.1de denedim uygulama olarak görün müyor acaba paketlenmesin de sorun mu var galaxy s4 ve s5 ikisinide denedim
Sayın kardeşim benim telefonda kullandığım launcherdir lollipop 5.1.1 yüklü telefonumda yaklaşık bir haftalık denemelerden sonra sizlerin kullanımına sundum sorun sistemden olabilir

okankayci

okankayci

Üye
Rica ederim kardeşim denedinmi sorun varmı acaba pakette

Sayın kardeşim benim telefonda kullandığım launcherdir lollipop 5.1.1 yüklü telefonumda yaklaşık bir haftalık denemelerden sonra sizlerin kullanımına sundum sorun sistemden olabilir
bunda sorun yok dıgerınde hata vardı orjınal halını kullanıyordum sorunsuzdu bundada sorun yok :)

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk: Eline sağlık :oke:

akifd

akifd

Üye
Valla bir daha indirdim sorun Nerede bilmiyorum ama uygulama olarakta görünmüyor artık sistemden mi nedense bir yardımcı olacak varmı

haci niyazi

Üye
Hocam hava durumu hangi uygulama

haci niyazi

Üye
Teşekkür ederim.widget Apk ekleyebilirminsin hocam

haci niyazi

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: akflat

Üst Alt