notebook donup kaldı klavye mause çalışmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Mert_Alim

Üye
    Konu Sahibi
notebook donup kaldı klavye mause çalışmıyor
Arkadaşlar dün bilgisayar dondu bnde kapatim tekrar actim actigimda laptop kulanici secme bolumunde kaldi ne mouse nede klavye calisiyor yardim

erdemrmzn

erdemrmzn

Üye
Bataryasını çıkar tekrar tak aç

Mert_Alim

Üye
    Konu Sahibi
Olmuyor

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Windows yükleme medyan ile (cd,usb vs.) onarım yap :oke:

Mert_Alim

Üye
    Konu Sahibi
O cd den bnde yok ki nerden bulablrm

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
O zaman usb belleğine başka bir pc de indirip atman lazım. Özelden sana gerekli şeyleri anlatıp, linkleri vereyim.

Black-GhosT

Black-GhosT

Üye
güvenli mod da başlatmayi dene msconfig den otomatik başlayan şüpheli bi programi deaktive etmeyi dene

Mert_Alim

Üye
    Konu Sahibi
O zaman usb belleğine başka bir pc de indirip atman lazım. Özelden sana gerekli şeyleri anlatıp, linkleri vereyim.
Cok iyi olur kardeş
güvenli mod da başlatmayi dene msconfig den otomatik başlayan şüpheli bi programi deaktive etmeyi dene
Guvenli modada actim olmadi ama digerini denemedim
Mesajini bekliyorum ne zaman aticaksib link

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Kaloriferin yanına koy ısınıp kalsın ;)

Şaka şaka. Donup kaldı derken hiç bir şey mi çalışmıyor enter'a bastın mı ?
Kaloriferin yanına koy ısınıp kalsın ;)

Şaka şaka. Donup kaldı derken hiç bir şey mi çalışmıyor enter'a bastın mı ?

Mert_Alim

Üye
    Konu Sahibi
Kendi mouse bile calismiyor ne enter ama bios girdim calisti ama bilgisayari acinca ne mouse nede klavye calisiyor

ysfakc

ysfakc

Üye
Arkadaşlar dün bilgisayar dondu bnde kapatim tekrar actim actigimda laptop kulanici secme bolumunde kaldi ne mouse nede klavye calisiyor yardim

güvenli modda çalıştırmayı dene, bilgisayarı tekrar aç ve sürekli f5 yada f8 ikisinden biridir, bu tuşlarla güvenli modda açılıyormu kontrol et eğer açılıyorsa sistem geriyükleme dene..

Mert_Alim

Üye
    Konu Sahibi
güvenli modda çalıştırmayı dene, bilgisayarı tekrar aç ve sürekli f5 yada f8 ikisinden biridir, bu tuşlarla güvenli modda açılıyormu kontrol et eğer açılıyorsa sistem geriyükleme dene..
Sail format atrmdm kardes

Üst Alt