Tavsiye Note 4 kulaklık sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Onur K.

Onur K.

Üye
    Konu Sahibi
Note 4 kulaklık sorunu
Cihaza kulaklığı takıyorum ve bildirim çubuğunda mikrofonlu kulaklık simgesi çıkıyor. Buraya kadar herşey normal fakat müzik açtığım zaman hem kulaklıktan hem de hoperlörden ses geliyor. Format attım sorun düzelmedi. Başka bir çözüm yolu var mıdır yoksa çare servis mi?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Kullandığınız kulaklık orjinal mı yoksa yan sanayi mi?
Bir de kulaklık soketinizde sorun olabilir. Tavsiyem once başka bir kulaklıkla deneyin eğer sorun devam ediyorsa servise gönderin.

• Beğen
Tepkiler: Onur K.
Onur K.

Onur K.

Üye
    Konu Sahibi
Kullandığınız kulaklık orjinal mı yoksa yan sanayi mi?
Bir de kulaklık soketinizde sorun olabilir. Tavsiyem once başka bir kulaklıkla deneyin eğer sorun devam ediyorsa servise gönderin.
Kulaklık orjinal kutudan çıkan ürün, başka kulaklıklarda da aynı sorun mevcut. Eve geçince stock rom atmayı deneyeceğim. Olmazsa servise :D

tass_co1983

tass_co1983

Üye
kulaklık girişinde sorun. cihaza kulaklık takıldı bilgisi göndermediği için 2 taraftanda çıkış veriyor

Onur K.

Onur K.

Üye
    Konu Sahibi
kulaklık girişinde sorun. cihaza kulaklık takıldı bilgisi göndermediği için 2 taraftanda çıkış veriyor
Bildirim barında simge çıkıyordu normal olarak. Root ile alakalı olarak sistem dosyalarını karıştırmıştım bayağı. Stock rom atınca düzeldi. Cihaz şuan mefta oldu o da ayrı konu :D

karayel90

karayel90

Üye
Soketi temizleyedebilirdin bendede biaralar lgde böyle olmuştu temizleyince sorun geçmişti

• Beğen
Tepkiler: Onur K.

Üst Alt