Galaxy Note 4 Note 4 Kitkat Rom Görüşlerinizi Bekliyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Note 4 Kitkat Rom Görüşlerinizi Bekliyorum.
Arkadaşlar Cihazım Note4.

Model: SM-N910C

şu anda lollipop yüklüdür.

Ben Sorunsuz kitkat rom yüklemek istiyorum. sorunsuz bir stock rom linki verebilecek arkadaşların yardımını bekliyorum.

lollipoptan stock rom'a nasıl düşürürüm onu da yazabilirseniz sevinirim.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Versyon düşürmeyi bilmiyorum fakat şunu söyleyebilirim satışa çıktığı ilk 5 ay içerisinde ki stock romlar kesinlikle hatasız olur tarihlere bakarak tercih yapabilirsin. Fransa, Polonyave Rusya varsa önceliği onlara ver

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Versyon düşürmeyi bilmiyorum fakat şunu söyleyebilirim satışa çıktığı ilk 5 ay içerisinde ki stock romlar kesinlikle hatasız olur tarihlere bakarak tercih yapabilirsin. Fransa, Polonyave Rusya varsa önceliği onlara ver

Yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkür ederim.
Üç farklı tarihe ait rom buldum. üçüde malezya ülkesine aittir. en son tarihli olanı indiriyorum şu anda. tek parçalı odin ile yükleyecem. İnşallah sorunsuzdur.

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu

hayyam482

Üye
Kitkata dönemezsin artık. Dönersen de şebeke sorunu yaşarsın

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Kitkata dönemezsin artık. Dönersen de şebeke sorunu yaşarsın

Yukarda verdiğim linkteki dosyayı indirip, yüklemeye çalıştım doğrusu. Ama odin daha yüklemeden hata verdi.
Bende sürüm düşürmekten vazgeçip, marsmallow yükledim.

İnternetten da başka sitelerden biraz araştırdım, note4'ün kitkata düşürülemiyeceği ile ilgili açıklamalara rastladım. sizinde vaktinizi aldım.

Yinede teşükkerler.

hayyam482

Üye
Yukarda verdiğim linkteki dosyayı indirip, yüklemeye çalıştım doğrusu. Ama odin daha yüklemeden hata verdi.
Bende sürüm düşürmekten vazgeçip, marsmallow yükledim.

İnternetten da başka sitelerden biraz araştırdım, note4'ün kitkata düşürülemiyeceği ile ilgili açıklamalara rastladım. sizinde vaktinizi aldım.

Yinede teşükkerler.
Neden düşürmeye çalışıyordunuz ki?

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Bizim çiftlik sahil oyununda hile yapabilmek için daha önce game hacker uygulaması kullanıyordum.

bu game hacker uygulaması lollipop ve marsmollow'da çalışmıyor. yükleniyor ama hata verip kapanıyor. bende kitkat yüklersem rahatlıkla oynar, hilemi yaparım şeklinde düşünmüştüm. ama olmadı işte.

hayyam482

Üye
Bizim çiftlik sahil oyununda hile yapabilmek için daha önce game hacker uygulaması kullanıyordum.

bu game hacker uygulaması lollipop ve marsmollow'da çalışmıyor. yükleniyor ama hata verip kapanıyor. bende kitkat yüklersem rahatlıkla oynar, hilemi yaparım şeklinde düşünmüştüm. ama olmadı işte.
Aslında çalışıyor. Uygulamanin yeni sürümünü kullanırsanız çalışır. Ben lolipop sürümünü kullanırken Rahatlikla game hackeri kullanabiliyordum.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Aslında çalışıyor. Uygulamanin yeni sürümünü kullanırsanız çalışır. Ben lolipop sürümünü kullanırken Rahatlikla game hackeri kullanabiliyordum.

Rica etsem, kullandığın uygulamayı bana link yapabilir misiniz?

hayyam482

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Bab-ı Umut

hayyam482

Üye
Rica etsem, kullandığın uygulamayı bana link yapabilir misiniz?

Deneyin bunu bi isterseniz.

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi

hayyam482

Üye
Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
cyberbytz.com/gamekiller-v3-11-apk-and-patch-the-ultimate-modding-app-for-android

game killer işe yarayabilir. onun son sürümünü indirip deneyecem. yardım etmeye çalıştığın için :tşk: