Öneri Note 4 gece %13 kendi gitti

Sponsorlu Bağlantılar

csbaz

csbaz

Üye
    Konu Sahibi
Note 4 gece %13 kendi gitti
Lollipop a tekrar geçişimden sonra gece telefonu %100 yaptım ama telefon ısınmıştı bayağı.Çıkardım koydum yattım 8 saat sonra %13 şarjım gitti.Note 4 cihazım ısıdan dolayı normalmidir yoksa servise vereyimmi ?

sat s3 al

sat s3 al

Üye
bence normal değil :(

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Lollipop her cihazda mi sorunlu olur arkadaş

PriZm

PriZm

Üye
Kesinlikle normal değil. Bende gece boyunca %1 bazen hiç azalmıyor.

csbaz

csbaz

Üye
    Konu Sahibi
Yok arkadaş her aldığım telefonda şarjım hiç gitmez yok ! Bıktım ulan ya elite aldın 3 saat gitmiyodu note 4 aldım 7 saat gidiyo herşey beni buluyor.1 aylık cihaz ne sıkıntısı var bu kadar be.

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Yok arkadaş her aldığım telefonda şarjım hiç gitmez yok ! Bıktım ulan ya elite aldın 3 saat gitmiyodu note 4 aldım 7 saat gidiyo herşey beni buluyor.1 aylık cihaz ne sıkıntısı var bu kadar be.
Z3 telefonumda da şarj sorunu var o kadar farklı forumlarda araştırdım bir bende sorun var herhalde hocam şanssızlık diyelim

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Invoke

Invoke

Üye
Arkaplanda çalışan, cihazı uyanık tutan bir şey vardır.

Invoke

Invoke

Üye
Şarjı tamamen bitir. Sonra bir iki dakika bekle telefonu aç. Açılırsa tekrar tamamen bitir. Hemen kapanıyorsa şarja tak. 100% olsun telefonu aç, 100% ise şarjdan çek.

csbaz

csbaz

Üye
    Konu Sahibi
Şarjı tamamen bitir. Sonra bir iki dakika bekle telefonu aç. Açılırsa tekrar tamamen bitir. Hemen kapanıyorsa şarja tak. 100% olsun telefonu aç, 100% ise şarjdan çek.
Tamam hocam şuan %68 yarın gene %56 olursa dediğinizi deneyeceğim.

NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
Cihazınızın hafıza kartı varsa çıkartıp önemli dosya ve resimlerinizi bilgisayara atın.Sd kartı bilgisayarda biçimlendirin.Cihazınıza takmayın...
Sonra cihazınızı fabrika ayarına döndürün.
Hafıza kartınızı takıp kullanmaya devam edin.
Sakın ama sakın launcher kullanmayın arka planda çok ram tüketiyor.Şarjı çok etkiliyor.İlla kullanacam diyorsanız tek tavsiyem apex kurun.
Bu işlemleri yaptıktan sonra cihazınız kapanana kadar cihaza takmayın kapanıncada %100 olunca şarjdan çıkarın.

Malesef Android böyle bende de discovery vardı 6 saatte biterdi şarjı şimdi 1320 var 2,5 gün gidiyor.Ben sadece arama yapma WhattsApp ve internet kullandıgım için android hiç aramıyorum hatta Windows Phone hoşuma bile gitti diyebilirim.Bundan sonraki telefonunda ram ve abartılmış işlemciden önce batarya performansına bakmanı tavsiye ederim

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
cihazın uyku moduna geçmiyor yani uyku modundan bir sonraki 100 mhz frekansinda çalışıyor sürekli. telefonu günde 1 kere düzenli yeniden başlatmak sorunu çözecektir

xmustx

xmustx

Üye
Note 3 kullanıyorum.lolipop kurduktan sonra şarj geç doluyor ve çabuk bitiyor özellikle cihaz boştayken bile şarj azalmaya devam ediyor.Webde gezerken şarj neredeyse lolipop geldikten sonra daha hızlı bitiyor.

csbaz

csbaz

Üye
    Konu Sahibi
Telefona dedim sen bilader kime yamuk yapıyon gece dedim bi tokat vurdum tamam abi dedi bak adamı nasıl korkuttum [emoji28] [emoji16] İşin şakasıydj tabikide %100 den %0 a indirme yöntemini denedim düzeldi kendi kendine harcamıyor.

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye

benim sarj very op

Üst Alt