Yardım note 4 ekran görüntüsü alma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

mavizeybek

mavizeybek

Üye
    Konu Sahibi
note 4 ekran görüntüsü alma sorunu
düşüp ekranı giden 5 senelik emektar 4s im den sonra androide geçmiş bulunmaktayım ve note 4 almamıza vesile oldu... uzun zamandır takılmıyordum foruma...

netten falan baktım 3 yöntemi var ekran görüntüsü almanın ben sadece kalem ile olanı yapabiliordum menu tuşu ve ekran kilitleme tuşuna aynı anda bastığımda google arama açılıor ekran görüntüsü almıor.. elimi geçirme yöntemi de çalışmıor...

cm security vardı onu da kaldırdım acaba o mu engellior diye düşünmüştüm yine düzelen bişi yok özellikle orta tuş ve kapama tuşu kombinasyonunu kullanabilsem iyi olurdu sizce bu neyden kaynaklı olabilir ve çözümü nedir..

gerçekten acemiyim androidde bu arada...

byAndroid

byAndroid

Üye
Aynı anda bastığından emin misin güç tuşu ve orta tuşa basman lazım. Yada güç tuşu ve menü tuşuna

• Beğen
Tepkiler: mavizeybek
mavizeybek

mavizeybek

Üye
    Konu Sahibi
Aynı anda bastığından emin misin güç tuşu ve orta tuşa basman lazım. Yada güç tuşu ve menü tuşuna
eminim abi teknolojiden anlarım çaylak muamelesi yapmazsanız iyi :D fakat android i ilk kullanıom 2-3 gündür iosta mal gibi sürünmüşüm onca yıl :)

byAndroid

byAndroid

Üye
eminim abi teknolojiden anlarım çaylak muamelesi yapmazsanız iyi :D fakat android i ilk kullanıom 2-3 gündür iosta mal gibi sürünmüşüm onca yıl :)
Bu konuyu inceler misin

• Beğen
Tepkiler: mavizeybek
mavizeybek

mavizeybek

Üye
    Konu Sahibi
Bu konuyu inceler misin
bakmıştım abi buraya daha önce halen denedim olmuor :) sadece kalem ile alabiliorum araştırıom bu problemi benden başka yaşayan kişi de yok sanırım :D
orta tuşa basınca google sesli aramayı açıor çok ilginç biri daha benimle aynı problemi yaşamış ama 1 yıl önce falan yorum yapmış ölmüştür şimdiye o :D
çok ilginç düzeldi şimdi de ekranı kaydırarak almak kaldı :D

oysa hiç bişi yapmadım kurcalıordum artık çıkmıor google orta tuşa basınca ben de direk alabiliom ...

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Avcunun yan tarafı ile sağdan sola doğru elini kaydır alması lazım

mavizeybek

mavizeybek

Üye
    Konu Sahibi
lemaynak

lemaynak

Üye
Bazi romlarda güç tusuna atama yapabiliyordun daha kolay oluyordu ... ama note4 de gercekten zor istedigin sekilde alamiyorsun...
Yana kaydirmada elin ekrana degince ekran da kayiyor :)
Güç ana ekran tusu sekronizasyonu zaten zor.

tfirat05

Üye
Samsun Galaxi S54 de ekran görüntüsü nasıl alınıyor bilgisi olan varmı :(

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Home ve güç tuşuna aynı anda 2 sn boyunca basılı tutun

tfirat05

Üye
Tesekkur ederım arkadasım
bu sekılde uyguladım ve yaptım sonundaa

Üst Alt