Telefon Tavsiyesi Note 4 alınır mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Note 4 alınır - alınmaz

• Alınır

Kullanılan: 29 76.3%
  • Alınmaz

Kullanılan: 9 23.7%

• Kullanılan toplam oy
    38

meckow

Üye

rodinatr

rodinatr

Üye
    Konu Sahibi
güncelledim 179 mb boyutunda :) telefonun ekranı deli bişey

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Selamun aleyküm. Şuan iphone 5s kullanmaktayım büyük ekran istediğimden note 4 düşünüyorum. Normalde g4 alıcaktım ama şarjı ve tasarımı iyi değil o parayı hak etmiyor. Kısacası sizin fikirlerinize ihtiyacım var note 4 alınır mı ?
Note 4 alacağına 2 ay daha bekle note 5 al. Onun yerine S6 yida tercih edebilirsin ekran biraz küçük ama note 4 den daha iyi olduğu kesin.

• Beğen
Tepkiler: rodinatr
rodinatr

rodinatr

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim g4 aldım samsungu standda görünce yanına bile gitmedim g4 ten yana kullandım tercihimi bakalım pişman olmam inşallah

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
GUOTE="rodinatr, post: 7681112, member: 712016"]teşekkür ederim g4 aldım samsungu standda görünce yanına bile gitmedim g4 ten yana kullandım tercihimi bakalım pişman olmam inşallah[/QUOTE]
G4 nere S6 nere :) Bi S6 alıp eline kurcalamani tavsiye ederim gerçekten harika bir telefon. G4u de biliyorum o yuzden.

• Beğen
rodinatr

rodinatr

Üye
    Konu Sahibi
zevkler ve renkler diyorum bu kadar basit
:)
arkadaşlar ekran kullanımı 4 saati geçmiyor. ama bekleme süresi iyi.

Luck Star

Luck Star

Üye
Greenify yukle faydasi olur.

• Beğen
PriZm

PriZm

Üye
Benim buraya yazdığım mesaj hangi nedenden dolayı silindi? Merak ediyorum açıkçası.

Luck Star

Luck Star

Üye
Kufur edene uyari verip her kufur edene ban mi atacaz derler adam gibi yorum atanin yorumunu silerler. Maxicepe hosgeldin.

• Beğen
Tepkiler: Türe
byAndroid

byAndroid

Üye
Rootsuz bi halta yaramaz ne bildirim alırsın. Ne de uygulamaları uyuttugu için çok geç açılır uygulamalar. Rootlu ve xposed li vede donation package ile kullanmak efsane

The Pancar

The Pancar

Üye
Mesela ben whatsapp dışında tüm uygulamaları tek kısayol tuşu ile uyutuyorum,açmak istediğimde uygulama anında tepki verip açılıyor

rodinatr

rodinatr

Üye
    Konu Sahibi
root atmadım hiç jailbreak yaptım ama denerim hafta sonu hiçte cesaretli değilim

Luck Star

Luck Star

Üye
Atma bence gerek yok. Ara sira arkada acik olan uygulamalari elle kapat ama onbellekten de silmenn lazim.

• Beğen
rodinatr

rodinatr

Üye
    Konu Sahibi
uygulamaları seçip kısayol oluşturdum böylede oluyor sanırım

Luck Star

Luck Star

Üye
Bir de normalde kullanırken cpu z den sıcaklık fotosu atar misin. S6 ısınıyor ama hemen soguyo. Mesela 3g de iken sim yerine el surulmuyor ama internetten çıktığını An buz gibi.

Cehennem Gibi yanan snapdragon lara 805 ı de ekleyin. 801 805 810 cayir cayir yanıyor maşallah :D bu 805 2.65 ghz
Messenger tapa talk Wifi ve %40 parlaklik

• Beğen
rodinatr

rodinatr

Üye
    Konu Sahibi

2 tane oyun telefon görüşmesi forum
nazar deymesin

byAndroid

byAndroid

Üye